Німецькі автомобілі визнано найменш надійними Автор: lesya · Опубліковано: 29.04.2015 12:47 · Розділ: Авто-мото

Німецькі автомобілі прийнято вважати одними з найбільш надійних у світі. Однак результати недавнього опитування виявили, що це не так: британці провели анкетування, в ході якого з’ясували, що авто німецького виробництва, навпаки, є найменш надійними.

В опитуванні взяло участь п’ятдесят тисяч британських автомобілістів. Найменшим надійним авто було визнано Porsche.

Найбільше британські водії довіряють автомобілям японських марок - саме вони заслужили найбільшу кількість позитивних відгуків.

На основі отриманих результатів було складено рейтинг надійності автомобілів виробництва різних країн.

Фото з сайту koreiz.net
Фото з сайту koreiz.net

Дане опитування проводилося на замовлення журналу What Car? і компанії Warranty Direct. Остання займається наданням гарантійного обслуговування автомобілів.

Німецькі автомобілі зайняли в рейтингу шість останніх місць, в той час як лідерство дісталося японським авто.

Всього в опитуванні взяло участь тридцять сім марок автомобілів. Популярні і дорогі автомобілі люкс-класу від Bentley - марка є британською, але в 1998 вона стала частиною німецького концерну Volkswagen Group - були визнані водіями найменш надійними.

Автомобілі Mercedes, Audi та Porsche також - для багатьох досить несподівано - опинилися на останніх позиціях списку.

Найбільш надійні машини набрали найменшу кількість балів. Тож на перших місцях рейтингу опинилися авто від Honda - продукція марки отримала всього сорок один бал. Далі розташувалися авто від Suzuki з показником в сорок вісім балів, а замикає трійку найбільш надійних автомобілів Toyota з рейтингом в шістдесят шість балів.

Однакову кількість балів - по вісімдесят два - набрали автомобілі Chevrolet та Mazda, а їм на п’яти наступають Ford з показником у вісімдесят п’ять балів.

Щоправда, експерти взялися трохи уточнити дані рейтингу.

Успіх компанії Honda вони пояснюють тим, що в цих авто рідко трапляються технічні несправності. Та й ремонт продукції Honda коштує відносно недорого, каже Джим Холдер, головний редактор журналу, на замовлення якого й проводилося опитування.

При цьому індекс надійності авто вираховувався на основі кількості та вартості ремонтів, яким піддавалася машина. Власне, цим, вважають експерти, можна пояснити низьку позицію авто класу “люкс” - вартість ремонту і запчастин тут дуже висока.

А ось представники компанії Bentley результатами рейтингу незадоволені: вони кажуть, що опитування не відображає достовірної картини. Справа в тому, що рейтинг охопив лише чотири відсотки автомобілів компанії. Більше того, сюди не було включено інші марки автомобілів того ж класу, наприклад, фірми Rolls Royce, що належить концерну BMW.

Але журналісти, які проводили опитування, заявили, що автомобілів марки Rolls Royce надто мало, щоб їх можна було включити в дослідження.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/russian/business/2015/04/150416_car_reliability_index

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.