Канадець виготовляв фальшиві долари з серветок Автор: lesya · Опубліковано: 29.04.2015 07:15 · Розділ: Кримінал

Фальшивомонетчиків в цілому світі карають досить суворо. А оскільки бажання кожного злочинця - не бути спійманим на гарячому, то й стараються вони на повну: папір використовують максимально наближений до натурального, зі скурпульозною точністю виготовляють матрицю, і навіть наносять водяні знаки. Неозброєним оком можна навіть не помітити, що у вас в руках - фальшива купюра. Однак не у випадку з грошима Касса Андерса - молодик примудрився роздрукувати канадські долари на… звичайнісіньких серветках.

Не дивно, що хлопець майже зразу піймався і отримав покарання, достойне його "грошам" - вісімнадцять місяців тюремного ув’язнення. Умовного.

Стався курйозний випадок з мешканцем острова Леннокс в Канаді. Двадцятидвохрічний Касс Альдер (Cass Alder) кількома днями раніше був засуджений до умовного тюремного ув'язнення строком до вісімнадцяти місяців за виробництво липових купюр.

Правда, виготовити фальшиві купюри хлопець вирішив з підручних засобів - серветок, паперу та клею.

Молодик наклеїв долар, вирізаний з серветки, на звичайний папір (фотографію взято з сайту www.dailymail.co.uk)
Молодик наклеїв долар, вирізаний з серветки, на звичайний папір (фотографію взято з сайту www.dailymail.co.uk)


Серветки із зображенням канадських доларів - номінал кожної “купюри” дорівнював сотні доларів - він придбав в найближчому магазині. Хлопець акуратно вирізав зображення купюр і наклеїв їх на папір. Щоб клей тримався міцніше і щоб, бува, купюра не відклеїлася, він ненадовго помістив “гроші” в духовку.

Далі молодик вирішив запустити купюри в обіг. Він пішов у продуктовий магазин, набрав продуктів і хотів розрахуватися за них на касі.

Як і слід було очікувати, касир одразу зрозумів, що купюра фальшива, тож і відмовився її приймати. Альдер пішов ні з чим, але свої “гроші” забув у касира. Той одразу ж викликав поліцію і віддав банкноту їм - в якості підтвердження того, що в їхній магазин заходив злісний злочинець.

Правоохоронці одразу заарештували молодика. Однак суд вирішив, що за таку купюру хлопцеві вистачить і умовного покарання. Тому й дали йому вісімнадцять місяців ув’язнення. Втім, хлопця визнали винним у шахрайстві ще за попередні гріхи - у 2013 році він спробував одержати зарплату в одній компанії, в якій він не працював, використовуючи липові документи. За це він отримав два місяці тюремного ув’язнення, а також зобов’язання відшкодувати компанії витрати.


Інші новини розділу