Винахідник створив взуття для бідних, що ростиме разом з дитиною Автор: lesya · Опубліковано: 28.04.2015 22:50 · Розділ: Події у світі

В сучасному світі є чимало винаходів, повністю безглуздих і недоречних, але є і вельми корисні та оригінальні речі. Недавно американський винахідник Кентон Лі створив одну з останніх - він придумав взуття для бідних.

Чоловік розробив сандалі, що можуть регулюватися під розмір ноги дитини, і таке взуття чудово підійде тим, хто не може купувати щоразу нове якісне взуття підростаючим дітям.

Кентон вважає, що його винахід користуватиметься популярністю в країнах, що розвиваються, де батьки часто неспроможні купити дітям нове взуття.

До створення такого взуття Лі спонукав той факт, що босі діти можуть заразитися різноманітними захворюваннями, які передаються через ґрунт. А ось взуття, яке б регулювалося за розміром, могло б стати вирішенням цієї проблеми, вважає Лі.

Залучивши до справи однодумців і дизайнерів, Кентон і створив сандалі, що в буквальному сенсі цього слова зможуть рости разом з дитиною.

Основа взуття може збільшуватися в розмірах за рахунок регульованого ремінця. Бічні заклепки дозволяють їм збільшуватися в ширину. Задник теж регулюється за допомогою спеціального ременя. Коротше кажучи, в цілому ви зможете збільшити розмір босоніжок на цілих п’ять розмірів.

Дітям така взуванка, схоже, сподобалася (фото з сайту cripo.com.ua)
Дітям така взуванка, схоже, сподобалася (фото з сайту cripo.com.ua)


Лі розповів, що замислився над питанням створення взуття після того, як попрацював у сирітському притулку, розташованому в Кенії. Винахідник зізнався, що місцеві діти живуть у крайній убогості і носять взуття до тих пір, поки воно не стане зовсім мале. Сандалі, створені Лі, зможуть допомогти саме тим, кому воно потрібне найбільше.

Коштуватиме таке взуття недорого - всього дванадцять доларів за пару - у порівнянні з іншим ввзуттям такої якості це дуже дешева ціна. Винахідник каже, що носити його можна буде в середньому п’ять років. На даний час він представив дві моделі такого взуття - для дітей, що відвідують дитсадок та початкову школу, та для учнів середньої школи.

Винахід взуття, що регулюється за розміром, видається особливо актуальним, якщо глянути на статистику: в світі налічується більше трьохсот мільйонів дітей, у яких немає жодної пари взуття. А ще більше тих, хто носить взуття, що вже давно мале за розміром. Саме тому сандалі, створені Кентоном Лі, стали справжньою знахідкою.

Джерело: http://www.pravda.ru/news/interesting_news/27-04-2015/1258015-izobret-0/

Інші новини розділу