Шакіра стала володаркою трьох нагород від Книги рекордів Гіннеса Автор: lesya · Опубліковано: 28.04.2015 20:18 · Розділ: Музика

Недавно одна з найбільш знаменитих співачок сучасності - колумбійська виконавиця Шакіра стала володаркою аж трьох сертифікатів Книги рекордів Гіннеса. Про цю радісну подію улюблениця мільйонів розповіла своїм шанувальникам у соціальних мережах, опублікувавши як доказ фотографії всіх трьох нагород на своїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук”.

"Щойно я отримала свій третій сертифікат від Книги рекордів Гіннеса! Я така щаслива, що вирішила прилягти і відпочити в їх товаристві на дивані", - зізналася співачка.

Останню нагороду Шакіра отримала як людина, що набрала найбільшу кількість лайків у соціальній мережі Facebook - їх назбиралося більше як сто мільйонів.

А перший рекорд співачка встановила ще десять років тому - тоді її альбом "Fijación Oral" побив усі рекорди продажів у США.

Сингл з того альбому - композиція "La Tortura" - стала найбільш продаваним іспанським синглом усіх часів.

Отож тепер у Шакіри цілих три рекорди, і хто його знає, може, скоро вона стане володаркою ще одного...

Втім, серед відзнак у Шакіри не лише сертифікати книги рекордів - на сьогоднішній день вона є володаркою п’яти премій "MTV Video Music Awards", двох Греммі, восьми "Латинських Греммі", семи Billboard Music Awards, двадцяти восьми Billboard Latin Music Awards. Ще в її доробку числиться номінація “Золотий глобус". Шакіра має свою зірку на Алеї слави, а за свою творчу кар’єру артистка продала більше сімдесяти мільйонів альбомів по цілому світу.

Зараз співачка трохи відійшла від музики - недавно вона вдруге стала мамою, тож поки що займається вихованням своїх дітей.

Недавно співачка навіть навчила свого двохмісячного сина грати на фортепіано.

Вона почепила іграшкове піаніно на ліжечко малюка, і той активно вистукує по ньому ніжками, в результаті чого виходить кумедна і симпатична мелодія.

Співачка розповідає, що з маленького віку намагається прищепити обом синам любов до музики. Свого старшого сина Мілана вона знайомить з різними музичними інструментами: “Він знає піаніно, гітару, барабани. Я хочу, щоб він розумів мою музику і я могла поділитися з ним. Це дивно, як діти реагують на музику і ритм"

Тепер вона взялася і за свого молодшого - Сашу. За словами Шакіри, граючи на фортепіано, її малюк розвивається і в музикальному плані, і фізично, адже така забавка спонукає його активніше рухати ніжками.

Трохи раніше Шакіра уклала контракт з компанією Fisher Price, що займатиметься випуском цілої серії музичних інструментів для дітей.

Джерело: http://newsland.com/news/detail/id/1535422/

Інші новини розділу