Як вибрати візитку в залежності від професії Автор: lesya · Опубліковано: 28.04.2015 11:30 · Розділ: Цікаві факти

Одного разу знаменитий британський державний і політичний діяч Томас Маколей виголосив фразу, якій судилося стати крилатою: “Робити гроші без реклами може тільки монетний двір". З того часу пройшло більш як століття, а сказане Томасом не втратило актуальності. Скоріше, навпаки: чим далі ми йдемо у своєму розвитку, тим більше нам потрібна реклама.

Одним із невід’ємних атрибутів реклами є візитні картки. Використовувалися вони ще в давнину, але зараз набули особливого поширення, тож важко уявити процвітаючого бізнесмена без візитки. Більше того, навіть люди, далекі від бізнесу, часто рекламують свої вміння за допомогою візиток.

Чи треба говорити, що сьогодні при виготовленні візиток в хід ідуть всі можливі засоби? У Японії, приміром, за допомогою лазера випалюють візитки на продуктах харчування, а у США поміщають рекламно-інформативну картку всередину традиційного для американців печива з сюрпризом. Якщо ж вам потрібно заказать визитки в Москве, то на вибір ви отримаєте чимало цікавих пропозицій. Може, вам сподобаються металеві візитки, що виглядають дуже стильно та оригінально. А може, ви захочете надрукувати цінну для вашого бізнесу інформацію на шматках шкіри, дитячих іграшках чи навіть грошових купюрах?

Втім, виготовити візитку можна й самому, однак у будь-якому випадку слід пам’ятати, що візитка повинна відповідати вашому роду занять (чи, приміром, професії)

Тому лікарям, для прикладу, варто відмовитися від різного роду художніх надмірностей і творчих витребеньок - до лікаря звертаються у важких і критичних ситуаціях, тому й зовні візитка має виглядати суворою, при чому контактна інформація має сприйматися легко.

Фото з сайту hqprint.com.ua
Фото з сайту hqprint.com.ua

Візитка юристів повинна насамперед демонструвати потенційним клієнтам професійність та організованість того, кому вона належить. Тому химерні елементи та форми тут також не пасуватимуть. Головний критерій - солідність, а також інформативність: контактні дані повинні бути представлені максимально повно. Якщо юрист представляє якусь конкретну компанію, варто помістити на ній логотип організації.

Візитка викладача має виглядати стильною, і при цьому не позбавленою строгості. Здебільшого викладачі віддають перевагу лаконічним візитним карткам, виготовленим у класичному стилі з невеликою кількістю прикрас.

А ось представникам творчих професій з візиткою пощастило куди більше - тут вже їхня фантазія не має ніяких обмежень. Оскільки творчі професії пов’язані з- емоціями, почуттями і переживаннями, то й візитки частково повинні їх відображати. Яскраві барви, химерні візерунки, дизайнерський папір, інтертекстуальність та мистецькі мотиви - все це зробить візитку творчої людини унікальною і ефективною.


Інші новини розділу