У Китаї офіційно заборонять похоронний стриптиз Автор: lesya · Опубліковано: 24.04.2015 20:00 · Розділ: Події у світі

Недавно представники влади Китаю вирішили офіційно заборонити виконання стриптизу на похоронах, незважаючи на те, що значна частина населення країни не бачить “нічого поганого” в еротичних танцях з нагоди поховання покійного.

Справа в тому, що чимала частина китайців - люди забобонні. А згідно з повір’ям, чим більше людей прийде проводити померлого в останню путь, тим краще його доля складеться у потойбіччі. А що ж може привабити людей на таке невеселе дійство, як похорон, краще, ніж танці напівоголонех дівчат?... Саме тому "похоронний стриптиз" є досить поширеним явищем в окремих регіонах Китайської Народної Республіки.

Попри те, що більшість населення вважає це явище прийнятним, міністерство культури все-таки планує заборонити проведення подібних "первісних обрядів". За словами представників влади, такі ритуали згубно позначаються на "соціальному кліматі" країни.

До речі, похоронний стриптиз поширений не лише на території КНР, але й на Тайвані. Недавно одна мешканка острова на прізвище Цзянь запросила на похорон свого чоловіка двох стриптизерок.

Жінка пояснила свій вчинок тим, що її чоловік за життя був великим любителем жінок і ловеласом, тому вона й вирішила запросити танцівниць на похоронну церемонію, щоб востаннє його потішити.

На Тайвані цей обряд заборонено, але, як бачимо, місцева поліція із забороною цієї традиції справляється погано.

У Китаї ж дебати стосовно заборони звичаю загострилися після того, як в Мережі з’явилися фотографії траурної церемонії в провінції Хебей, на яких видно, що дівчата під час танців скидали з себе нижню білизну.

Фото потрапило на очі місцевим поліцейським, після чого справа набула розголосу.

І хоча офіційно стриптиз на похороні в КНР поки що не заборонений, організатора похоронної церемонії оштрафували на суму в одинадцять з половиною тисяч доларів, запроторивши за ґрати на п’ятнадцять діб - за еротичним танцем дівчат спостерігали діти, а це вже в Китаї карається законом.

Поки що не повідомляється, як саме каратимуть тих людей, хто вирішить запросити на похорон своїх близьких стриптизерок, однак вже найближчим часом заборона вступить в дію. Скоріше за все, каратимуть всіх: і організаторів, і замовників, і самих стриптизерок.

Китай - не єдина країна, де на похороні прийнято радіти. Подібні обради можна побачити, приміром, на Філіппінах, Балі та в Гані.


Інші новини розділу