Як прикрасити ванну кімнату Автор: lesya · Опубліковано: 24.04.2015 13:43 · Розділ: Життя

Ванна кімната - це те місце, де ми релаксуємо після насиченого робочого дня та де намагаємося збадьоритися вранці. Саме тому дизайн ванної повинен бути таким, щоб створювати відповідний настрій.

Багатьом це може видатися незвичним, але ванна, як і звичайна кімната, потребує прикрас. А вже в якому стилі вони будуть виготовлені - вирішувати вам.

Прикрасою для інтер’єру ванної кімнати можуть стати різні рушнички, плетені корзинки, свічки, ракушки, дерев’яні елементи, шторки, а також підставки, тримачі для зубних щіток, мильниці і навіть саме мило.

Якщо ви хочете оформити ванну в якомусь конкретному стилі, то тут, ясна річ, треба починати з самого початку - з вибору сантехніки на сайті. Саме на цьому етапі ви повинні вирішити, якою буде ваша кімната - навряд чи хромовані блискучі труби гарно поєднаються з інтер’єром в стилі кантрі…

Та якщо ремонт у ванній кімнаті робити нема потреби, а у вас є бажання лише трішки оновити інтер’єр, можете скористатися допоміжними засобами, які нададуть приміщенню особливого і неповторного стилю.

Наприклад, ви зможете оформити ванну в стилі SPA. Для цього вам знадобляться меблі та аксесуари, виготовлені з дерева, свічки, баночки, заповнені різнокольоровою сіллю для ванн, кілька каменів для стоунтерапії, а також плетені корзинки, в які ви скидатимете всіляку дрібноту. В якості прикрас можна використовувати й білі рушнички, розвішані по стінах або ж акуратно складені на спеціальний дерев’яний стелаж. Зверніть увагу і на килимок для ніг - він може бути, знову-таки, масажним, імітуючи гальковий мат, або плетеним. Підійде й дерев’яне покриття.

Фото з сайту http://www.domfront.ru/2011/11/kak-ukrasit-vannuyu/
Фото з сайту http://www.domfront.ru/2011/11/kak-ukrasit-vannuyu/

Якщо дозволяє площа, розставте у ванній невеликі букетики, а саму ванну можна відділити білою шторою, закинутою набік.

Фото з http://www.domfront.ru/2011/11/kak-ukrasit-vannuyu/
Фото з http://www.domfront.ru/2011/11/kak-ukrasit-vannuyu/

Наступний варіант оформлення ванної кімнати трохи банальний і досить поширений, та якщо проявити фантазію, то й він може стати вишуканим. Це - ванна в морському стилі. Тут на допомогу прийдуть тематичні аксесуари, сітчасті шторки, що імітуватимуть рибацьку сітку, ракушки та всяке приладдя, виготовлене у відповідному дусі. До речі, ракушками можна прикрасити стіни, або ж можна обклеїти різнокольориовими морськими камінцями раму дзеркала.

Фото з http://www.domfront.ru/2011/11/kak-ukrasit-vannuyu/
Фото з http://www.domfront.ru/2011/11/kak-ukrasit-vannuyu/

Ракушки можна виготовити зі спеціальної пластичної суміші, попередньо зробивши форми з гіпсу. Їх розмальовують акриловими фарбами і чіпляють на стіни.

На підлогу можна помістити невеличку пальму - невід’ємний аксесуар заморських пляжів.

Якщо у вас не квартира, а приватний будинок, можете оформити ванну в стилі кантрі. Тут уже для фантазії простір відкривається безмірний.

Фото з http://www.domfront.ru/2011/11/kak-ukrasit-vannuyu/
Фото з http://www.domfront.ru/2011/11/kak-ukrasit-vannuyu/

Люди з товстим гаманцем можуть купити спеціальну дерев’яну ванну. Це задоволення коштує дорого, але й виглядає розкішно. Кому ж такі витрати не по кишені, доведеться обмежитися куди простішими аксесуарами.

Наприклад, начепити шторки, які б прикривали простір під умивальником та ванною. Стіни прикрасьте картинами у відповідному стилі, обов’язково в дерев’яних рамках. А всі аксесуари складайте на дерев’яні полиці або в невеличке стилізоване дерев’яне коритце. Можна використовувати навіть керамічні тарілки та канделябри - словом, вмикайте фантазію і творіть.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.