Кілька способів нестандартного використання пароочисника Автор: lesya · Опубліковано: 24.04.2015 12:21 · Розділ: Життя

Вибір побутової техніки з кожним роком стає всі більшим, адже виробники раз за разом випускають нові моделі товарів, покликані максимально полегшити життя та спростити побут сучасній людині. Одним із порівняно нових, але досить популярних побутових винаходів є пароочисник.

Сьогодні про нього мріє мало не кожна домогосподарка.

Однак пароочисник або відпарювач можна використовувати і з іншою метою, не лише для догляду за одягом і текстилем.

Приміром, знадобиться вам пароочисник і у випадку, якщо ви багато подорожуєте.

Так, за допомогою цього нескладного у використанні пристрою ви, навіть перебуваючи в екстремальному поході, зможете скип’ятити собі… чаю. Пристрій влаштовано таким чином, що при нагріванні він перетворює воду на пару, але щоб це стало можливим, вода в ємності повинна закипіти. А окріп - це якраз те, що вам потрібно для приготування чаю. Власне, в такий спосіб можна приготувати сніданок з двох варених яєць!


Ще відпарювач знадобиться тоді, коли у вас вдома нема інгалятора. Принцип його роботи дуже схожий на принцип роботи інгалятора, тому все, що потрібно зробити, це налити у бак води, додати кілька крапель олії, можна евкаліптової, і ввімкнути пристрій. Як тільки утвориться пара (а на це знадобиться близько двох хвилин часу, якщо використовувати міні-моделі), ви можете починати користуватися прибором так, як і інгалятором.

Відпарювач допоможе легко видалити сліди клею, що залишаються на вбранні від цінника. Для цього вистачить просто увімкнути пристрій і протягом кількох хвилин потримати його біля місця, з якого потрібно видалити клей.

А ще відпарювач допоможе позбутися молі. Якщо міль завелася в шафі, слід витягти з неї весь одяг і ретельно обробити його за допомогою відпарювача. Процедуру слід провести не тільки з текстилем, але й з вішалками та стінками шафи. Після такої процедури міль надовго покине вашу шафу.

Пароочисник допоможе і людям, в яких дома є штучні квіти чи вазони. З часом, як відомо, вони припадають пилом і втрачають свою первинну форму. Витирати ганчіркою кожен листок чи пелюстку квітів окремо - досить марудне заняття, а з пароочисником ви справитеся за якихось кілька хвилин. Крім того, ви зможете відновити форму штучної композиції.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.