Сайт для дорослих подарував підлітку ноутбук замість розбитого при перегляді порно Автор: lesya · Опубліковано: 23.04.2015 08:43 · Розділ: Події у світі

Курйозний випадок стався недавно з одним британським підлітком. Хлопець вирішив подивитися кіно для дорослих, але його ледь не спіймали на гарячому. Щоб мати не побачила, чим займався юнак, той взяв і розбив екран свого комп’ютера.

Лондонського підлітка звуть Дензел. Прізвище хлопця зі зрозумілих причин не розголошується. Одного дня хлопець вирішив подивитися порнофільм. Та як тільки він включив кіно для дорослих, то раптово зачув кроки матері, що піднімалася по сходах.

Хлопець тут же рванувся до ноутбука, щоб вимкнути “компрометуюче” відео, але з жахом виявив, що його ноутбук завис. Кроки чулися все ближче, а юнак ніяк не міг закрити порнографічний сайт.

Щоб мати не побачила, що він дивиться, хлопець, довго не вагаючись, розбив свій ноутбук.

Коли мати пішла, хлопець зрозумів, що накоїв. Йому стало школа свого ноутбука, і він з гіркотою розповів про подію, що сталася, у своєму "Твіттері". хлопець навіть не здогадувався, який сюрприз його чекає, адже, публікуючи пост, очікував отримати не більше, ніж співчуття чи розраду від друзів та підписників.

Але випадково пост хлопця прочитало керівництво сайту для дорослих. Власники ресурсу вирішили підтримати Дензела - офіційний представник порнографічного сайту написав, що особисто надішле підлітку новий комп'ютер.

За словами віце-президента порталу Корі Прайса, керівництво інтернет-ресурсу високо оцінило вчинок Дензела. Вони кажуть, що вчинок хлопця продемонстрував неабияку відданість та прекрасні моральні якості юнака, який добре розуміє, що не варто показувати відео для дорослих тим, хто не готовий його побачити. За словами Корі, керівництво ресурсу з радістю відшкодує хлопцю збитки. І вже зовсім скоро у Дензела з’явиться новий комп’ютер. Ось лише як він пояснить матері, звідки у нього взявся новий лептоп…

Щоправда, зізнатися матері все-таки доведеться, адже, по-перше, хлопець став знаменитістю - його повідомлення одразу розлетілося Мережею, а, по-друге, представники сайту пообіцяли надіслати хлопцеві ноутбук з логотипами компанії. Тож на гаджеті красуватиметься промовистий напис “Порнохаб”...

Ось такий ноут отримає юнак
Ось такий ноут отримає юнак

А перед багатьма користувачами інтернету постало запитання, чи все в порядку у хлопця з мізками. Точніше, навіть не з мізками, а з кмітливістю, адже можна було просто-на-просто спокійно закрити ноутбук і витягти з нього батарею. Але до цього хлопець, цілком ймовірно, під впливом емоцій, не додумався.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Society/sajt_dlya_vzroslyh_podaril_podrostku_noutbuk_vzamen_razbitogo_pri

Інші новини розділу