Аерографія на стіні своїми руками Автор: lesya · Опубліковано: 22.04.2015 13:24 · Розділ: Життя

Мистецтво аерографії в більшості з нас асоціюється з автомобільним тюнінгом. Проте в останні роки цей вид мистецтва проник і в інші сфери нашого життя.

За допомогою техніки аерографії розписують тканини, нігті та стіни, широко використовують її в боді-арті. Доволі часто елементи аерографії можна відшукати і в сучасних інтер’єрах, адже вишуканими малюнками оздоблюють все: і стіни, і двері, і навіть меблі.

Найцікавішим є те, що за наявності певних інструментів та фарб виконати простий аерографічний малюнок може кожен. Звісно, об’ємних розкішних картин ви не отримаєте, адже для цього потрібно володіти майстерністю справжнього художника, але простий оригінальний малюнок в дусі примітивізму, якщо трохи постаратися, вийде точно.

Отож поговоримо про те, як оригінально оздобити стіну в кімнаті за допомогою аерографії.

Вам знадобиться відповідне обладнання - це аерограф, компрессор ЗИФ, який можна купити тут, шланг, через який від аерографа до компресора подаватиметься стиснуте повітря, фарби, а також багато невеликих ємностей, в яких ви зможете зберігати приготовані відтінки.

Вибираючи аерограф, можете почати з найпростішої моделі. Але зверніть увагу, щоб вона була оснащена двома кнопками - кнопкою регулювання фарби та кнопкою регулювання потоку повітря. Остання дозволить підбирати потрібні відтінки та інтенсивність кольору, що для художнього розпису дуже важливо.

Можете купити спеціальний лак, щоб згодом покрити готовий малюнок.

Якщо ви раніше не мали справи з аерографом, перед тим, як приступити до розпису стін, потренуйтеся на листах ватману. Коли навчитеся гарно змішувати відтінки, можете переходити до справи.

У нашій статті (інформацію взято на теренах Інтернету, а йде вона від людини, що професійно займається аерографією) ми поговоримо про те, як прикрасити стіну....кульбабами. Малюнок доволі нескладний у виконанні, але виглядає досить привабливо і вже точно зможе пожвавити інтер’єр вашої квартири.

Перед нанесенням малюнка слід підготувати стіну. Вона повинна бути сухою і гладенькою, добре поґрунтованою. Сусідні стіни, меблі та підлогу слід покрити захисною плівкою і заклеїти будівельним скотчем.

Далі готуємо трафарети майбутнього малюнка, використовуючи картон. Вирізаємо чотири круги діаметром 10, 15, 20 і 25 сантиметрів, а також виготовляємо трафарети, що відображатимуть листки кульбабок.

Фото з сайту http://ibud.ua/ru/statya/aerografiya-na-stenakh-svoimi-rukami-100882
Фото з сайту http://ibud.ua/ru/statya/aerografiya-na-stenakh-svoimi-rukami-100882

Далі готуємо кілька відтінків зеленого і блакитного кольору і приступаємо для зафарбовування фону.

Блакитною барвою, що відтворює колір неба, зафарбовуємо тло нашого малюнку, намагаючись, щоб кінцеве покриття вийшло гладким і рівномірним. Тоді верх стіни робимо трохи темнішим, ніж середина, а низ - світлішим. Намагаємося робити все так, щоб не було видно розмежувань між кольорами.

Фото з http://evil-islands.ru/?p=10183
Фото з http://evil-islands.ru/?p=10183

Після того, як ми намалювали небо, аерограф слід промити. Далі заливаємо у відповідну ємність зелену фарбу середнього відтінку і малюємо кілька вертикальних ліній - це будуть наші стеблини.

На верхньому кінчику цієї стеблини малюємо бахрому, на нижньому - листочки, використовуючи для цього виготовлений заздалегідь трафарет.

Цією ж фарбою малюємо траву - плавні вертикальні лінії, що ніби гнуться під подувом вітру…

Фото з сайту http://evil-islands.ru/?p=10183
Фото з сайту http://evil-islands.ru/?p=10183

Далі заливаємо в аерограф темніший відтінок. Ним вимальовуємо на листочках тінь, а також малюємо затінену траву. Далі заливаємо в аерограф світло-зелену барву - нею малюємо траву, на яку падає світло, а також виводимо відблиски на листках.

Так само малюємо подушечки, з яких ростуть кульбабки - спершу світлим відтінком, тоді краї темнішим.

Тоді беремо темно-синю фарбу, яку наносили на верхній край неба. Нею ми, використовуючи трафарет, малюємо контур кульбабки. В якості трафарету використовуємо круг, навколо якого й напилюємо контур.

Таким має бути синій контур (фото з http://evil-islands.ru/?p=10183)
Таким має бути синій контур (фото з http://evil-islands.ru/?p=10183)

Тоді наносимо на стіну білий край кульбаби - тепер уже нам знадобляться трафарети, з яких ми вирізали кола. Край повинен бути чітким, тому розпилюємо з близької відстані.

А ось і білі контури (фото з http://evil-islands.ru/?p=10183)
А ось і білі контури (фото з http://evil-islands.ru/?p=10183)


Продовжуємо наносити білу фарбу - цього разу короткими натисканнями на розпилювач наносимо по колу невеликі білі зірочки - парашютики.

Готова кульбаба (фото з сайту http://evil-islands.ru/?p=10183)
Готова кульбаба (фото з сайту http://evil-islands.ru/?p=10183)

Робота практично закінчена, залишилося лише дочекатися, щоб фарби висохли, а потім, за бажанням, покрити всю цю красу захисним лаком.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.