Джорджіо Армані розкритикував геїв і качків Автор: lesya · Опубліковано: 21.04.2015 22:44 · Розділ: Події у світі

В Європі та США в останні роки активно розгорнулася боротьба за права сексуальних меншин. Геї та лесбіянки, озброївшись лозунгами та плакатами, раз по раз виходять на мітинги та демонстрації, щоб довести світові, що вони нічим не гірші від звичайних людей.

Все це іноді переходить всі розумні межі, і замість того, щоб і справді відстоювати свої права, представники сексуальних меншин влаштували якесь засилля гомосексуалізму, немовби рекламуючи нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Така ситуація подобається далеко не всім, і, що найдивніше, не всім геям вона до душі.

Приміром, недавно знаменитий італійський дизайнер Джорджіо Армані виступив із критикою гомосексуалістів, які надто відверто та запекло демонструють свою сексуальну орієнтацію. Втім, критика Армані розповсюдилася не лише на представників сексуальних меншин: всесвітньо відомий модельєр і дизайнер розкритикував і надто накачаних чоловіків, і жінок, що понадміру захоплюються пластичними операціями.

Про все це міланський модельєр розповів журналістам видання Sunday Times.

Однак почав він з геїв. «Якщо людина одягається, щоб демонструвати всім своїм виглядом: “О, ви знаєте, а я гомосексуаліст”, мені це чуже. Чоловік повинен залишатися чоловіком», - заявив знаменитий кутюр'є, який, до речі, ніколи не приховував своїх нетрадиційних сексуальних уподобань.

Ще Джорджіо Армані розповів, які чоловіки і люди в цілому йому подобаються. Це підтягнуті люди, що стежать за собою, але не надто захоплюються фітнесом заради рельєфного тіла. Всього має бути в міру, пояснює модельєр.

Не оминув своєю увагою модельєр і жінок, зокрема бальзаківського віку. Він порадив літнім дамам не намагатися приховати свій вік і виглядати молодшими: «Треба мати мужність старіти», - сказав модельєр.

Хірургічні втручання з метою змінити зовнішність Армані взагалі назвав ідіотизмом. Йому куди більше подобається дивитися на природних жінок, а не на набитих силіконом ляльок.

Незважаючи на нетрадиційну орієнтацію модельєра, його слова важко не визнати раціональними.

На сьогоднішній день Джорджіо Армані вважається одним з найбагатших людей Італії, а його статок оцінюється в сім мільярдів євро. зрештою, значиться він і в списку найбагатших людей планети за версією журналу Forbes.

Свою кар’єру модельєр розпочав у 1974 році - тоді він вперше показав колекцію під своїм ім'ям, а в 2005-му Армані запустив лінію одягу від-кутюр - Armani Privé.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/04/20/armaniteaches/

Інші новини розділу