В Африці з'явилося село "амазонок" Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.08.2009 11:27 · Розділ: Життя

За статистикою, в Південній Африці кожні десять хвилин відбувається одне зґвалтування. Жінки втомилися жити в постійному страху. Деякі знайшли в собі сміливість залишити рідні місця - і заснувати власне село. Їхні історії досить схожі - всі вони рятувалася від насильства чоловіків, батьків або військових. Крім того, жінки не бажають зазнавати обрізання. Їх провідниця, Нагузі Локему, втекла від свого чоловіка ще на початку 90-х.

У своїх поневіряннях Нагузі зустріла інших жінок зі схожою долею. Вони намагалися продавати овочі, працювали у селян на полях, спали на полі, і стайні. Однак ніхто не хотів мати нічого спільного з бездомними, які зганьбили власні родини. В кінці кінців, вони вирішили діяти спільно і заснували в степу село, яку назвали Умойя - "Згода".

Зараз тут живуть близько 48 жінок. Деякі взяли з собою дітей, і Умойя виглядає цілком звичайно - якщо не зважати, що там немає жодного чоловіка. "Амазонки" знайшли джерело доходів - село славиться продажем корів та кіз, а ще вони продають прикраси і запрошують туристів - чотири бунгало рідко стоять порожніми.

Ребека Лолосолі - єдина з мешканок поселення, що знає англійську. Вона приймає гостей і намагається привернути увагу зарубіжних організацій до села. Виходить успішно - в Умойю почали надходити пожертвування. Жінки добре харчуються, можуть відправити своїх дітей до школи. .. і відкидають залицяння потенційних наречених, які сватаються до їхніх дочок і вимагають зробити їм, традиційне для Кенійський жінок, обрізання.

Однак чоловіки в околицях продовжують дошкуляти африканським амазонкам. За поштою доводиться ходити до сусіднього села, і часто в жінок там кидають камінням. Крім того, поселення довелося відгородити колючим дротом для захисту від набігів.

Нтекуне Леоргуба прийшла в село зовсім недавно. Вона втекла, рятуючись від шлюбу з багатим стариганом, якого знайшов їй батько. За словами втікачки, жінки в селі прийняли її як рідну, подарували кіз. «Мені вперше не шкода, що я народилася дівчиною, а не хлопцем», - говорить вона. «Чоловіки? Так нехай котяться до біса », - додала вона.

Джерело kp.md


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.