Вчені з'ясували, скільки селфі жінкам потрібно для щастя Автор: lesya · Опубліковано: 21.04.2015 17:29 · Розділ: Суспільство

Поняття “селфі” новим уже не назвеш - то тут, то там, хоч-не-хоч, а натикаєшся на людей, які так полюбляють фотографувати самих себе. У декого любов до селфі набирає тривожних рис і скидається на якесь психічне відхилення, для когось це просто данина моді, а хтось і взагалі вдається до селфі украй рідко.

Тим не менше, це явище настільки міцно вкоренилося в наше повсякденне життя, що навіть дослідження з цього приводу проводяться.

Фото з селфі (фото з http://ekabu.ru/tradeunion/90983-neskolko-smeshnyh-selfi..html)
Фото з селфі (фото з http://ekabu.ru/tradeunion/90983-neskolko-smeshnyh-selfi..html)

Для прикладу, нещодавно вчені вирішили з’ясувати, скільки ж селфі потрібно зробити дівчині, щоб відчути себе щасливою.

Фото http://ekabu.ru/tradeunion/90983-neskolko-smeshnyh-selfi..html
Фото http://ekabu.ru/tradeunion/90983-neskolko-smeshnyh-selfi..html

Щоб це з’ясувати, вчені вирішили провести спеціальне опитування. І ось що у них вийшло: виявляється, тільки шосте за рахунком селфі здатне задовольнити дівчину.

Фото з сайту http://ekabu.ru/tradeunion/90983-neskolko-smeshnyh-selfi..html
Фото з сайту http://ekabu.ru/tradeunion/90983-neskolko-smeshnyh-selfi..html

Всього в опитуванні дослідників взяло участь п’ять тисяч осіб. При цьому переважна більшість учасників експерименту були жінками.

Опитування, як і слід було очікувати, проводилося у Великобританії. Переважна більшість учасниць анкетування зізналася, що найбільш вдале селфі у них виходить з шостої спроби.

Перші п’ять автопортретів переважна більшість опитаних дівчат одразу ж видаляє. І лише шосте за рахунком зображення вони наважуються опублікувати в онлайні.

До речі, чоловіки теж виявилися доволі вибагливими в плані селфі, однак до жінок їм таки далеко. Чоловіки готові зупинитися на четвертому знімку - саме він видається їм найбільш досконалим. А ось перші три вони, як і дівчата, зі свого мобільного стирають.

Що найцікавіше: в результаті опитування виявилося, що значна частина респондентів перед тим, як кинути фото своїх дітей в Мережу, намагалися їх “удосконалити” - обрізали, використовували фільтри або ретушували. І чоловіки роблять це частіше, ніж жінки! Так, серед опитаних представників чоловічої статі дев’ятнадцять відсотків попередньо обробляли фотографію, а серед жінок цей показник складав всього п’ятнадцять відсотків.

Можливо, причина цього криється в тому, що жінки в більшості випадків вважають своїх дітей ідеальними, а може, так відбувається тому, що представники сильної статі більш вправно володіють різними програмами-редакторами.

Що ж стосується селфі, то в Інтернеті є чимало кумедних екземплярів.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.