В Австралії викрито кілера, що в якості зброї використовував отруйних жаб Автор: lesya · Опубліковано: 15.04.2015 17:25 · Розділ: Кримінал

Наймані вбивці завжди будуть мати роботу, адже завжди знаходяться люди, повні ненависті до всього світу, і яким такою мірою заважає чиєсь життя, що вони не зупиняться навіть перед вбивством.

Але кілерам доводиться відточувати свою майстерність, адже з розвитком новітніх технологій дістатися до потрібних людей стає все тяжче. І ось один австралійський найманець вирішив використовувати у своїй роботі… отруйних жаб.

Він став не першим, хто для вбивства використовував смертельно небезпечних для людини тварин. Схожий мотив ми можемо знайти у творі Конан Дойла «Пістрява стрічка».

В ньому розповідається про одного вітчима, який вирішив вбити своїх падчірок, щоб не ділити з ними майно своєї померлої дружини. А щоб не викликати підозри в оточуючих, він вирішив використати для вбивства свою дресировану і дуже отруйну змію.

Такі історії трапляються і в реальності. Австралійського кілера, що використовував для ліквідації своїх жертв очеретяних жаб, отрута яких є смертельно небезпечною для людини, поки що не спіймали. Та й особу його встановити не вдалося. Тим не менше, поліція кваліфікувала серію смертей як вбивство від рук найманого вбивці, а не як серію нещасних випадків, як припускалося раніше.

На думку про те, що серія смертей від очеретяних жаб – це не прикрий збіг обставин, а холодний розрахунок жорстокого убивці, навів приватний детектив. Він, зіставивши факти, дійшов висновку, що всі ці випадки – це почерк однієї й тієї ж людини. Кілер просто брав і підкидав своїм жертвам жаб. Після цього детектив звернувся у поліцію з вимогою порушити кримінальну справу.

Процес кваліфікації злочинів ускладнювався тим фактом, що в Австралії давно існує проблема з очеретяними жабами. Вони й справді становлять серйозну небезпеку і для людей, і для тварин.

Тепер поліція повинна повідомити про своє рішення. А оскільки в історії криміналістики траплялося чимало злочинів, коли кілери використовували живих істот в якості зброї, у поліції є всі підстави розпочати пошук убивці.

Що ж стосується найманих убивць, то серед них є дуже жорстокі і небезпечні люди. Одним із найбільш моторошних свого часу вважався Сальваторе «Семмі Бик» Гравано. Відомий він не лише своїми кримінальними діяннями, а й тим, що здав Джона Готті і більшу частину сім'ї Гамбіно в Нью-Йорку. Свою злочинну діяльність він починав у банді самого Джо Коломбо, а далі перейшов до сім'ї Гамбіно. Коли його заарештували, він допоміг посадити свого боса, а також довів його причетність до дев’ятнадцяти вбивств.


Інші новини розділу