Норвезька органістка грала 60 годин без перерви і стала світовою рекордсменкою Автор: lesya · Опубліковано: 15.04.2015 15:16 · Розділ: Події у світі

Кількома днями раніше було встановлено новий світовий рекорд - органістка з Норвегії протягом майже трьох діб грала на органі твір американського співака Принца та дуету Secret Garden.

Нова рекордсменка - Ніна Ірслінгер, родом з Норвегії. Жінка встановила новий світовий рекорд за тривалістю гри на органі - вона провела шістдесят годин за грою на цьому дивовижному і по-своєму унікальному музичному інструменті.

У такий спосіб музикантка вирішила відзначити свій шістдесятий день народження. Власне, цифра є символічною – шістдесятий день народження, шістдесят годин за улюбленим музичним інструментом…

Ніна зізнається, що заздалегідь вирішила, що кожну годину гри на органі присвячуватиме одному року свого життя.

Щоправда, норвежка таки робила невеликі перерви між грою – щоб попоїсти, справити природні фізичні потреби та навіть трішки поспати.

Власне, відсутність можливості добряче виспатися для літньої музикантки стало найтяжчим випробуванням. Двічі за майже три доби Ніна йшла подрімати – кожного разу не більше, ніж на тридцять п’ять хвилин.

Протягом цього досить складного добровільного випробування жінку підтримували друзі та близькі. Прийшли підбадьорити її і парафіяни храму, в якому Ніна Ірслінгер і піддалася випробуванню. Знаходився інструмент, на якому грала норвезька музикантка, в церкві Святої Трійці в місті Арендалі.

Орган - унікальний музичний інструмент - і за величиною, і за звучанням (фото з сайту 365mag.ru)
Орган - унікальний музичний інструмент - і за величиною, і за звучанням (фото з сайту 365mag.ru)

На даний час Ніна Ірслінгер працює шкільним учителем. Але у неї є величезний досвід виконання духовної музики.

Ніна зізнається, що підтримка близьких та парафіян дуже їй допомогли. Те, що вони увесь час підспівували, додавало їй сил і наснаги боротися далі.

Своє 60-річчя Ніна запам'ятає надовго(фото з сайту www.arhperspectiva.ru)
Своє 60-річчя Ніна запам'ятає надовго(фото з сайту www.arhperspectiva.ru)

Відзначимо, що мешканка Норвегії до Книги рекордів Гіннеса потрапила вже вдруге: перший раз її ім’я значилося тут в 2009-у році, і теж за найдовше виконання музичної композиції на органі. Втім, тоді Ніна провела за органом тридцять шість годин.

Два роки по тому її обігнала органістка з Канади, що грала на органі протягом сорока годин тридцяти шести хвилин. Однак Ніна не захотіла бути другою. Вона покращила свій результат майже на третину, провівши за органом рекордні шістдесят годин. Жінка сподівається, що охочі побити цей рекорд знайдуться не відразу.


Інші новини розділу