Розмінуванням Донбасу займатиметься Джеймс Бонд Автор: lesya · Опубліковано: 15.04.2015 11:38 · Розділ: Суспільство

Декому може видатися, ніби життя голлівудських зірок – казка. Може, це й так, але й казки бувають різними, і далеко не все в житті знаменитостей проходить гладко.

Не говорячи вже про втручання журналістів та папараці в особисте життя відомих акторів, іноді їм доводиться потерпати і від ролей, які за свою акторську кар’єру довелося зіграти.

Так, люди схильні сприймати актора як героя того чи іншого фільму, тож і частенько знаменитостям приписують риси, характерні для їх героїв, і зовсім не для них самих. Та що робити: назвався конем – впрягайся у віз…

Ось так і Деніелу Крейгу, британському актору, що зіграв роль легендарного «агента 007» Джеймса Бонда, доведеться прислужитися світові. Герой у фільмах, він змушений стати героєм у повсякденному житті: недавно Деніела офіційно призначили глобальним борцем за ліквідацію мін та вибухонебезпечних боєприпасів.

Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Пан Гі Мун провів церемонію призначення Крейга в штаб-квартирі організації у Нью-Йорку. Згідно з призначенням, протягом найближчих трьох років Деніел Крейг ліквідовуватиме міни та боєприпаси, залишені в районах, де триває війна.

«Як агент 007, Крейг володіє «ліцензією на вбивство». Сьогодні ми видаємо йому «ліцензію на порятунок людей», - заявив прес-секретар ООН Стефан Дюжаррік на брифінгу.

Ясна річ, до ліквідації мін безпосередньо Крейг не прикладеться – для цього необхідні високопрофесійні навики, яких в актора немає. Однак він займатиметься поширенням інформації про діяльність ООН у цій сфері, а також залучатиме політичну та фінансову допомогу для здійснення цих цілей.

Користувачі Інтернету припустили, що, можливо, Крейг допоможе і Донбасу. Тим більше, що тут його допомога дуже потрібна. За офіційними даними Управління ООН з координації гуманітарних питань, на боєприпасах, якими зараз всіяний Донбас, вже підірвалися як мінімум сто дев’ять дітей, і сорок дві дитини загинули.

За даними представників Державної служби з надзвичайних ситуацій, лише на територіях Донецької та Луганської областей, що знаходяться під контролем української влади, вдалося знешкодити біля сорока тисяч вибухонебезпечних предметів.

Що ж стосується британського актора, то він, очевидно, заслужив почесного звання посла ООН. За свою творчу кар’єру Крейг продемонстрував неабияку витримку та силу духу, адже до того часу, коли він став багатим та знаменитим, йому іноді навіть доводилося спати на вулиці.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.