Пластиковий Ісус заборонив Кім Кардашьян паркуватися в громадських місцях Лос-Анджелеса Автор: lesya · Опубліковано: 14.04.2015 23:38 · Розділ: Події у світі

Скандально знаменитій Кім Кардашян, схоже, не раді у Лос-Анджелесі: зірці жовтих хронік тут заборонили паркуватися. Тут було встановлено сім дорожніх знаків з написом No Kardashian Parking Anytime, що перекладається як «Паркування для Кім Кардашян заборонене».

Як ви уже здогадалися, дорожні знаки стали частиною акції, яку організував художник, відомий у мистецьких колах як «Пластиковий Ісус». У такий спосіб художник вирішив показати безглуздість нашого зацікавлення життям знаменитостей. Хоча правоохоронці кажуть, що акцію можна розцінити як вандалізм.

Частину знаків із забороною паркуватися Кім Кардашьян було встановлено на Мелроуз Авеню, ще кілька - на бульварі Робертсона – саме тут розташовується популярний в середовищі голлівудських зірок ресторан Ivy.

Бесідуючи із журналістами, в художник розповів, чому вирішив організувати цю акцію. Він зізнався, що нічого не має проти сімейства Кардашьян, але його дивує і неабияк дратує одержимість людей знаменитостями. Він виступає проти такого явища.

Статуя Оскара від Пластикового Ісуса (фото з сайту gazeta.ua)
Статуя Оскара від Пластикового Ісуса (фото з сайту gazeta.ua)

«Кардашьян дуже щільно вкоренилася в нашій культурі. При цьому ми самі дозволили засобам масової інформації писати про це, щоб отримувати прибутки. Ми жертвуємо справжніми новинами, щоб вгамувати наш марний інтерес до життя зірок», - пояснює художник.

За словами представників поліції Лос-Анджелеса, поки що на встановлені в місті знаки ніхто не скаржився. Однак він пояснив, що сам факт встановлення таких дорожніх знаків можна вважати вандалізмом, незалежно від того, що задумував сам художник.

Відзначимо, що художник, який працює під псевдонімом «Пластиковий Ісус», вже не вперше проводить схожі акції. Наприкінці лютого цього року на бульварі Голлівуд він розмістив досить пікантну статую – «Оскара», що нюхає кокаїн. Встановлення статуї якраз було приурочене до церемонії вручення премії Американської кіноакадемії.

Нагадаємо, що знаменита американська телеведуча Кім Кардашьян, вірменка за походженням, недавно вирішила з’їздити на свою історичну батьківщину, щоб більше дізнатися про геноцид вірмен, організований в 1915 році Османською імперією.

Вслід за Кім у Вірменію подався і чоловік зірки, знаменитий репер Каньє Вест разом з донькою Норт Уест, а потім і сестра Хлоя Кардашьян.

Кім з захопленням вирушила в подорож, тим більше, що в аеропорту її та її сім’ю зустрічала ціла купа фанатів.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/04/09/nokardashian/

Інші новини розділу