Британський вікарій назвав шкарпетки інструментом Сатани Автор: lesya · Опубліковано: 14.04.2015 20:57 · Розділ: Релігія

Поки в Америці відьми благословляють парламентаріїв, у Британії розпочато боротьбу з невід’ємним елементом гардеробу переважної більшості чоловіків – шкарпетками. Недавно один британський вікарій назвав шкарпетки інструментом Сатани.

Священнослужитель виступив проти носіння шкарпеток після прикрого інциденту, що стався з ним кількома днями раніше.

За даними BBC News, британський вікарій Ендрю Дотчін (Andrew Dotchin) захотів зайти до бару. Однак всередину розважального закладу чоловіка не впустили, оскільки його вбрання не відповідало дресс-коду: він був взутий в тапочки на босу ногу. У відповідь на протести вікарія йому заявили, що всередині бару він може пошкодити ноги.

Така заява вивела священнослужителя з рівноваги. Ще б пак, шкарпетки – це творіння диявола, каже він.

«Шкарпетки - це інструмент сатани. Гляньте на образи, ікони та вітражі – там ви не побачите нікого в шкарпетках. Тому, що на небесах їх ніхто не носить», - пояснює Дотчін.

Сталася ця курйозна подія в місті Іпсвіч, що в графстві Саффолк. З нагоди Великодня вікарій разом з друзями вирішив завітати в розважальний заклад. Друзі якраз відзначали Великдень, який у Британії святкували п’ятого квітня. І ось, повеселившись на пивному фестивалі, друзі вирішили зайти в місцевий бар. Але всередину їх не впустили, зіславшись на те, що не можуть пропустити людей в сандалях, пояснює Дотчін.

Своє рішення охоронці закладу пояснили тим, що без шкарпеток люди можуть пошкодити свої ноги. Так, у залах закладу чимало скляного посуду, і, розбившись, він може порізати пальці відвідувачів.

Вікарій з таким рішенням не згідний. Він каже, що носить сандалі завжди, коли це дозволяє робити погода.

І поки британський священик веде боротьбу зі шкарпетками, переважна більшість чоловіків не можуть уявити свого існування без шкарпеток. Більше того, деякі їх настільки люблять, що навіть на вулиці охоче б ходили в шкарпетках.

Для них швейцарські дизайнери і створили спеціальні шкарпетки, в яких можна ходити босоніж – без взуття.

Автор розробки – швейцарська компанія Barefoot. Її шкарпетки покликані замінити взуття, і вони створюють у користувачів ілюзію ходьби босоніж.

Шкарпетки передбачають наявність простору для кожного пальця ноги – як у рукавичках. Вони чудово підійдуть для тих, хто любить займатися скелелазінням.

Коштуватимуть шкарпетки близько сорока п’яти євро, і вони можуть стати досить модним елементом нашого повсякденного гардеробу.


Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.