Відьма благословила законодавців з американського штату Айова Автор: lesya · Опубліковано: 14.04.2015 18:58 · Розділ: Політика

Сполучені Штати Америки на сьогоднішній день є однією з найбільш могутніх та впливових країн світу. Будь-який воєнний конфлікт чи більш-менш серйозна міжнародна політична акція не проходить без участі США. Деякі навіть твердять, що Штатами управляють не прості люди, а інопланетяни, і американський президент Барак Обама є їх ставлеником.

Тепер, схоже, міць Сполучених Штатів, на зло Росії, одвічного ворога «америкосів», зросте ще більше. Ще б пак, місцевий уряд отримав благословення від самої відьми. Це дозволить американським чиновникам і політикам заручитися підтримкою надприродного.

Стався курйозний інцидент в штаті Айова. Тут американка Дебора Мейнард (Deborah Maynard), що називає себе відьмою, провела спеціальну месу, покликану зробити урядовців якомога ближчими до людей.


Відьма Дебра Мейнард, запрошена одним із членів уряду, провела в стінах будівлі парламенту штату Айова язичницьку службу.

Про це повідомляє The Washington Post. Під час молитви та ритуальних діянь «жриця» зверталася за допомогою до п'яти елементам - повітря, землі, води, вогню та духу. А ще Мейнард виступила із закликом, адресованим законодавцям, в якому містилася просьба поважати мережу, яка зв’язує всіх людей.

Як уже зазначалося, відьма прибула в парламент на запрошення Ліз Беннет (Liz Bennett), однієї з членів парламенту. Вона пояснила свої дії бажанням продемонструвати присутнім розмаїтість вірувань. Крім язичницької жриці-відьми, Беннет намагалася запросити на засідання уряду представника лютеранської церкви, одного пастора-гея, рабина та дзен-буддиста.

Однак ідея благословення відьми сподобалася не всім парламентаріям. Багато хто із законодавців спеціально запізнилися на роботу, щоб пропустити язичницьку службу. Дехто ж під час виступу відьми відвернувся від неї обличчям – вочевидь, щоб уникнути прокляття чи покарання за присутність на ритуальній службі нечистої сили. А католицький священик Майк Демастус (Mike Demastus), що був на засіданні, зізнався, що увесь час молився про спасіння душі Мейнард.

За даними The Washington Post, язичницька служба в стінах парламенту - це не перша подібна служба, що відбувається в парламентах різних американських штатів. Шість років тому, в 2009-му, на засіданні нижньої палати у Вісконсині теж виступила «верховна жриця» Селена Фокс (Selena Fox). А в 1999 році язичницька служба відбулася в сенаті штату Орегон.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/04/13/witch/

Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.