Німецькі інженери навчилися управляти пішоходами дистанційно Автор: lesya · Опубліковано: 14.04.2015 11:53 · Розділ: Нові технології

Сьогодні серед молоді стало модно здобувати вищу освіту за кордоном, і з кожним роком все більше молодих людей перетинає український кордон, щоб стати студентом якогось зарубіжного вузу.

Однією з найпопулярніших країн, куди вирушають наші студенти, є Німеччина. І причина очевидна – німецькі вузи є одними з тих, які пропонують іноземцям безкоштовне навчання.

Причин поїхати на навчання в Німеччину дуже багато. Передусім, ви отримаєте диплом міжнародного зразка, що відкриє широкі перспективи в плані пошуку роботи, на належному рівні оволодієте німецькою мовою, що теж в житті знадобиться, познайомитеся з новою культурою та людьми, побачите нові місця та пам’ятки та просто чудово - і з користю! - проведете час.

Ще, ставши студентом німецького вузу, ви навіть в роки навчання зможете присвятити себе науковій діяльності, представивши світові якийсь винахід – тут наукова діяльність студентів заохочується і в багатьох випадках навіть фінансується. Зрештою, вибравши обучение в Германии, ви зможете стати учасником цікавого експерименту, першим в цілому світі випробувавши на собі якусь революційну технологію, як це зробили недавно студенти Ганноверського університету.

Недавно у Німеччині була представлена досить цікава технологія, що дозволяє керувати пішоходами дистанційно. Запропонована інженерами технологія стане новою системою навігації, коли ноги самі вестимуть вас у потрібному напрямку.

Фото з сайту lenta.ru
Фото з сайту lenta.ru

Технологія полягає в електричній стимуляції м’язів, яка дозволяє несвідомо йти в потрібному напрямку, не звіряючись з картами. Керівник проекту - Макс Пфайффер. Він уже встиг провести випробування на добровольцях, якими, як уже зазначалося вище, стали студенти того ж університету, в якому працює Макс.

Сигнали про напрямок руху людина отримує несвідомо. Слабкі імпульси надходять в м’яз стегна, в результаті чого людина інтуїтивно починає рухатися в потрібному напрямку. Піддослідні відзначили, що й справді виконували всі дії несвідомо.

Щоправда, для цього їм довелося імплантувати в м’яз спеціальні електроди, сигнали до яких подаються за допомогою Bluetooth.

За словами інженера, технологія стане в нагоді активним туристам, які люблять вивчати невідомі місця. Згодом її планують удосконалити, оснастивши функцією прокладання маршрутів у Google Maps. Як кажуть розробники, згодом людські м’язи зможуть самостійно орієнтуватися на місцевості.

Що ж стосується студентів, то вони також наголошують на потребі удосконалення технології: по-перше, імплантовані електроди викликають неприємне відчуття поколювання в нозі, по-друге, піддослідних неабияк насторожила повна несвобода пересування, яка, однак, зникає після відключення системи.

Джерело: http://www.riasv.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.