Фільм "Інтерв'ю" відправили в КНДР на повітряній кулі Автор: lesya · Опубліковано: 10.04.2015 21:04 · Розділ: Суспільство

Голлівудська комедія, що наробила багато шуму і в якій ішлося про вбивство північнокорейського лідера, таки потрапила на територію Північної Кореї - активіст Лі Мін Бок відправив диски з фільмом на територію країни на повітряних кулях.

Першу повітряну кулю з диском стрічки “Інтерв’ю” Лі відправив ще в січні. Останню - минулої суботи.

Нагадаємо, у фільмі "Інтерв'ю", що вийшов у світ наприкінці минулого року, мова йде про двох журналістів, що домагаються інтерв’ю з самим Кім Чен Ином. У ролі журналістів виступили два відомі американські актори - Джеймс Франко і Сет Роген. Коли ЦРУ дізнається про те, що журналісти таки зустрінуться з лідером Північної Кореї, вони пропонують його вбити.

Фільм неабияк розлютив владу Північної Кореї, і Пхеньян зажадав, щоб показ фільму заборонили. При цьому все дійшло аж до погрози вчинення теракту.

Так, погрозливі повідомлення почали надходити на адресу як кінотеатрів, що мали показати прем’єру, так і потенційних глядачів, а також тих, хто мешкає в районі кінотеатрів.

В результаті кінокомпанія Sony, що й займалася виробництвом фільму, відмовилася від випуску картини в прокат.

Та все ж обмежена кількість кінотеатрів допустила фільм до показу. Крім того, фільм доступний в Інтернеті, а ще він вийшов на компакт-дисках.

Лі Мін Бок, біженець з Північної Кореї, розповів, що він прив'язав диски до повітряних куль, додавши до них пачки доларів, а також листівки, в яких жорстоко критикувалася влада КНДР.

"Я відправив тисячі копій фільму і близько мільйона листівок в суботу, неподалік західної частини кордону", - розповів активіст.

Що найцікавіше: фільм активісту і колишньому мешканцю Північної Кореї категорично не сподобався. Стрічка вийшла вульгарною, несмішною, але важливим є те, що в ньому північнокорейський лідер Кім Чен Ин зображений людиною, а не якимось божеством.

Втім, якщо хтось з мешканців Північної Кореї наважиться подивитися фільм, йому загрожує серйозне покарання - тривалий термін у трудовому таборі.

До речі, запуск листівок здійснювався з території Південної Кореї. При чому листівки схожого змісту запускалися неодноразово - у такий спосіб південнокорейці пробують достукатися до своїх побратимів з Кореї Північної.

Пхеньян вже тривалий час вимагає від Сеула припинити ці запуски, твердячи, що це провокації. Прикордонники Північної Кореї не один раз намагалися розстріляти кулі, що йдуть з Півдня.

Проте на даний час Сеул не вживав ніяких заходів, щоб перешкодити активістам. Але представники влади країни кажуть, що такі дії не дають ніякого результату, крім хіба що того, що наражають на небезпеку життя людей, що мешкають біля кордону.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/russian/society/2015/04/150408_north_korea_interview_balloon

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.