Німецькі студенти придумали, як весело скоротати час на світлофорі Автор: lesya · Опубліковано: 10.04.2015 17:55 · Розділ: Освіта

Фото з сайту subscribe.ru
Фото з сайту subscribe.ru

Кажуть, що студентська пора - це найкращі роки в нашому житті. Однак далеко не всі студенти погодяться з цим висловлюванням.

Якщо студент вибрав для себе професію, керуючись якимись матеріальними і практичними мотивами, то він навряд чи отримуватиме задоволення від процесу навчання. Такі люди часто відчувають себе нещасними, і на чім світ стоїть проклинають свій ВУЗ, викладачів і професорів. Інші ж звертаються за допомогою на сайт http://zakazat-kursovuyu.ru, і преспокійно, не витрачаючи надміру нервів, займаються улюбленою справою (часу у них на останню стає набагато більше).

Але є й такі студенти яким і справді пощастило. Мова йде про тих, хто обирав професію від душі. В такому випадку і навчання буде цікавим, і натхнення для нових звершень ніколи не покидатиме. Ось як у випадку з німецькими студентами - недавно вони придумали цікавий спосіб весело скоротати час на пішохідному переході в очікуванні зеленого світла світлофора.

Поки що спеціальний пристрій, що дозволить перехожим грати в пінг-понг, встановлено тільки на одному пішохідному переході. При цьому суперником гравця стане перехожий, що очікує зеленого світла з протилежного боку вулиці.

Ідея німецьких студентів зустріла схвалення не лише з боку мешканців міста, але й прийшлася по душі автоінспекції.

Автори винаходу - двоє студентів з німецького міста Гільдесгайм. Сандро та Амелі вирішили створити щось таке, що допомогло б уникнути нудьги на пішохідних переходах.

Почалося все два роки тому. Тоді молоді винахідники розмістили в Інтернеті відео, показавши, як можна весело проводити час в очікуванні зеленого світла. Ролик переглянули п’ять мільйонів осіб, а оригінальною ідеєю зацікавилася влада міста Гільдесгайм.

За словами винахідниці ігрового переходу Амелі Кюнцлер, їхнє творіння допоможе людям знову почати спілкуватися, адже сьогодні в розвинених містах світу все більше й більше росте анонімність. Люди не знають одне одного, вони стоять на переході й відводять очі вбік.

Як уже зазначалося вище, мешканці міста досить високо оцінили винахід студентів. Він дозволяє людям знайомитися автоматично, просто тому, що ви з ними граєте. І через дорогу жестами можна виказувати свої емоції, плескаючи в долоні, приміром. Насправді все це дуже весело і захопливо, кажуть ті, хто випробував пристрій на собі. А ще пінг-понг на світлофорі дозволяє людям кокетувати.

Однак винахід не дуже сподобався школярам. Якась кулька та якісь дві палички… А де ж тривимірна графіка та чому немає інших ігор?..

Винахідники до критики поставилися досить серйозно. Вони відзначили, що продовжують працювати над удосконаленням графіки, а потім планують встановити на світлофорах ще кілька програм. Це можуть бути карти або схеми руху громадського транспорту - словом, все, що зробить пристрій якомога кориснішим.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.