7 функцій, доступних тільки в Google Chrome Автор: lesya · Опубліковано: 08.04.2015 15:14 · Розділ: Нові технології

Комп’ютер сьогодні є практично в кожного з нас. І дорослі, і діти, і навіть літні люди поступово, крок за кроком, освоюють можливості сучасної електроніки та глобальної мережі.

Навчитися користуватися комп’ютером на початковому рівні зовсім нескладно. Та якщо вам потрібне глибше знання програм, якщо ви бажаєте самостійно встановлювати та налаштовувати додатки, можуть знадобитися курсы ПК. Вони суттєво розширять ваші знання про таку, здавалося б, доступну всім річ, як про персональний комп’ютер, а також навчать максимально ефективно використовувати встановлені на ньому програми.

Свої секрети та приховані функції є практично в кожного браузера. І Google Chrome тут не став винятком. Виявляється, цей браузер, створений компанією Google, має чимало унікальних функцій, яких в аналогічних продуктах інших компаній ви не знайдете.

1. Наприклад, тільки в Google Chrome ви зможете друкувати файли прямо з Google Docs. Лише цей браузер дозволить вам відправити документ прямо на друк - у випадку з іншими продуктами вам доведеться скачати файл у форматі PDF на свій комп’ютер.

2. Крім того, в Google Docs ви можете завантажувати файли папками. Інші браузери, приміром, той же Firefox пропонує робити це поштучно.

3. Тільки Chrome пропонує користувачам функцію голосового введення в Google Translate. Остання версія цього браузера підтримує HTML Speech API, що розпізнає мову і вводить сказаний текст у відповідне поле веб-сторінки. Поки що Перекладач від Google є першим сервісом, що пропонує функцію голосового введення, однак зараз розробники експериментують і з сервісом пошуку.

Браузер Google Chrome має чимало унікальних функцій (фото з сайту marketsamurai.ru)
Браузер Google Chrome має чимало унікальних функцій (фото з сайту marketsamurai.ru)

4 і 5. Підказки для Gmail і Google Reader. Якщо ви часто використовуєте ці два сервіси, то можете увімкнути функцію сповіщення про прихід нових повідомлень та листів. Це дуже зручно, адже дозволяє без додаткових сервісів та програм бути в курсі всіх оновлень.

6. Браузер Chrome дозволяє переглядати PDF файли прямо у вбудованому в Gmail сервісі. У випадку з іншими браузерами документ відкриється у форматі Google Docs Viewer.

7. Якщо ви користуєтеся браузером Google Chrome, то зможете перетягувати файли, отримані на Gmail, прямо на робочий стіл, не завантажуючи його на комп’ютер. Функція не те що б життєво важлива, але приємна.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.