Бразилець Умберто і його смертельний заклад Автор: lesya · Опубліковано: 08.04.2015 11:11 · Розділ: Життя

Дурний язик голові не приятель. Ця народна мудрість частенько знаходить підтвердження у повсякденному житті. Наприклад, 23-річний бразилець Умберто Мора Фонсека на своїй сторінці у Facebook розмістив висловлювання поета В. Маяковського, відомого своїм оригінальним ставленням до життя, про те, що краще вмерти від горілки, аніж від нудьги. Зла доля не забарилася виконати волю легковажного парубка. Це сталося 28 лютого 2015 року у бразильському місті Жуліу-Мескіта на університетській вечірці, яка закінчилася зовсім не весело.

Як пише газета Brasil Post, група студентів, добряче підігрівши кров алкоголем, почала вправлятися у киданні один одному екстремальних викликів. Ввійшовши в азарт, Умберто побився об заклад з одним із приятелів, що вип'є за хвилину чималенько оковитої. Заклад він виграв, випивши за 60 секунд 25 чарок горілки, та нагорода так і не знайшла свого героя: хлопець помер по дорозі до госпіталю у швидкій, яку одразу ж викликали однокурсники.

Умберто
Умберто

В той вечір госпіталізували ще шестеро випивох, троє з яких ще й досі проходять інтенсивну терапію. Серед них і друг померлого Родріго Панцетті, який став свідком смерті Умберто. Даючи свідчення по справі, він і згадав ту цитату на сторінці у Facebook, яка виявилася для Умберто пророчою.

На жаль, наші звички, навіть не дуже шкідливі, іноді виявляються фатальними і призводять до безглуздої смерті.

Смерть від відеоігри. В 2005 році молодик з Південної Кореї так захопився мережевою грою «Starcraft», що «завис» у інтернет-кафе аж на 50! годин. Парубок відволікався тільки на відвідини туалету, та час від часу куняв за монітором. Врешті-решт 28-річний кореєць довів себе до критичної межі виснаження та втратив свідомість. І, хоча адміністратор закладу негайно викликав швидку, горе-гравець помер в дорозі від зупинки серця, викликаної перевтомою.

Ще одна безглузда смерть була зафіксована 1998 року в Англії. Фатальних наслідків зазнала надмірна пристрасть до чистоти і свіжості. 16-річний англієць, прагнучи нейтралізувати запах поту(а ми знаємо, що це проблема більшості підлітків), щедро обливався дезодорантом двічі на день. Навіть погіршення здоров'я не заставило насторожитися ані хлопця, ані його батьків. І вже аж розтин засвідчив, що хлопчина отруївся дезодорантом, адже кількість пропану та бутану у його крові перевищувала норму в 10 разів.

А смертельна історія, що відбулася у Канаді, взагалі може вважатися вершиною безглуздя. Молодикові закортіло випити чогось незвичайного, тож він і змішав собі коктейль з молока та бензину. Зрозуміло, що така суміш не сприяла здоровому травленню і хлопця знудило прямо у кімнаті біля каміна. Як на те, камін топився, пари бензину вибухнули. Будинок вигорів вщент, забравши життя любителя пікантних коктейлів та його сестри.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.