Американським студентам не сподобався додаток, спрямований проти шахрайства на іспитах: він прирівнює їх до терористів Автор: lesya · Опубліковано: 07.04.2015 23:59 · Розділ: Освіта

Студентам американських вузів дуже не сподобався додаток, спрямований проти шахрайства під час екзаменів. Додаток Proctortrack, створений для боротьби зі списуванням і шахрайством на іспитах при дистанційному навчанні, студенти вважають неетичним. Він немовби прирівнює їх до терористів.

Додаток став нововведенням Ратгерського університету у Нью-Джерсі. Напередодні іспитів на онлайн-курсах студенти отримали електронний лист з вказівкою встановити додаток Proctortrack, розповідає Бетсі Чао, одна із “жертв” нововведення.

Додаток працює наступним чином: за допомогою web-камери він відстежує рухи учнів, повідомляючи про підозрілу активність, а також ідентифікуючи їхнє обличчя перед іспитом. Відеозапис зберігався на сервері, і викладач має до нього доступ в будь-який момент.


Додаток студентам не сподобався. Бетсі, приміром, розповіла, що її постійно переслідувало відчуття, ніби за нею стежать. Через це вона не змогла зосередитися на тестах. Додаток записував всі рухи Чао, відслідковував рух очей та навіть найменші переміщення обличчя в кадрі.

При цьому порушенням додаток вважав навіть ситуацію, коли студентка нагнулася за олівцем, що впав на підлогу. Все це добряче відволікало від іспитів.

Неетичним студентам видалося те, що додаток Proctortrack працює так, як і програми, що використовуються для виявлення терористів в громадських місцях. Більше того, за встановлення цього додатку студентам ще й довелося заплатити тридцять сім доларів.

Чао виступила з вимогою заборонити використання програми в Ратгерському університеті. Але представники закладу заявили, що Proctortrack не є обов'язковим для їхніх студентів. А у відповідь на скарги Бетсі адміністрація закладу запропонувала студентці скористатися живими екзаменаторами, послуги яких коштують до сорока доларів за екзамен. Таких витрат Чао собі дозволити не може.

Тепер студенти, незадоволені додатком, підписуються під петицією про заборону використання програми на іспитах.

Однак представники навчальних закладів відстоюють свою позицію. Вони кажуть, що лише такі програми дають гарантію “чесності” дипломів, отриманих за дистанційне навчання.

А це особливо актуально в контексті того, що останнім часом у США ринок online-освіти в США стрімко набирає оборотів - цього року він досяг тридцяти двох мільярдів доларів. Дистанційне навчання доступне в трьох з половиною тисячах навчальних закладів, тому впровадження програмного забезпечення, яке б дозволяло боротися з шахрайством на іспитах, є просто необхідним кроком.

Джерело: http://hitech.newsru.com/article/07apr2015/proctortrack

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.