Шокуючі здібності сучасних дітей Автор: lesya · Опубліковано: 05.04.2015 11:17 · Розділ: Наука

Можливості людського організму, незважаючи на численні дослідження, до цих пір нерозгадані. Ми багато разів чули про те, як люди в екстремальних ситуаціях витворяли таке, що в звичному повсякденному житті й подумати б не могли, що на таке здатні. Приміром, старенька бабуся з легкістю піднімає вантажний автомобіль, щоб врятувати з-під нього сина, або ж зовсім не спортивної тілобудови чоловік перестрибує паркан, висота якого перевищує два метри.

Таких випадків є чимало, але найбільше інтригують ті, коли якимись надприродними здібностями володіють діти.

Судячи з повідомлень, що постійно з’являються на ТБ та в пресі, останнім часом вундеркіндів народжується все більше. А диагностика способностей школьников допоможе виявити неординарні здібності саме вашої дитини.

Однак тести та перевірки в школі орієнтовані на навчальний аспект розвитку учнів. А в нашій статті ми поговоримо про неймовірні фізіологічні здібності організму деяких дітлахів.

Серед них є і справді чимало унікумів. Деякі діти, приміром, здатні відтворити в найменших подробицях складну музичну композицію, яку прослухали один єдиний раз. Інші ж, приїхавши в чужу країну, починають говорити мовою місцевого населення, хоча перед цим не чули її ні разу; є діти, що читають думки, а є й такі, які бачать людей наскрізь, як рентген.

Підвищеним інтересом фахівців користуються люди, здатні накопичувати електричний струм, а потім скидати його, торкаючись до чого-небудь. У 1953 році один такий випадок був описаний журналом Prediction. В статті оповідалося про “електричного” новонародженого, який вдарив струмом акушерів, що приймали пологи. В кінцевому результаті малюка прийняли з утроби в гумових рукавичках. А в чотирнадцятирічної американки Дженні Моран взагалі з пальців сипалися іскри. Вона била оточуючих сильної потужності розрядом. Та через два роки її хвороба пройшла.

А ось у В’єтнамі мешкає дівчинка, яка силою одного лише погляду здатна викликати загоряння всього, що лише може горіти. Дівчинка спалила сотні телевізорів та магнітофонів, ледь не викликала вдома пожежу, на ній частенько без видимих причин спалахує одяг. В одному з університетів Гонконгу дівчинку обстежив професор Нгуен Мань Хунг. І він виявив дивну річ: в її мозку він побачив незрозуміле гало, яке то посилювалося, то гасло в залежності від активізацію унікальних здібностей дитини. Звідки воно взялося, оте гало, невідомо, але через рік воно зникло, як і пропали унікальні здібності маленької в’єтнамки.

В Ірані живе хлопчик, здатен накопичувати холод. Одного разу батьки дев’ятирічного Дарсі Самрані з міста Захедан застали хлопчика за дивним заняттям: спекотного літнього дня він сидів навпочіпки з витягненими долонями і проводив ними над травою. На траві утворювалася паморозь, та й долоні хлопця були вкриті інеєм. Вчені підтвердили унікальність Дарсі, але пояснити цей феномен так і не змогли.


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.