Від частого сексу народжуються хлопчики, а від стресу - дівчатка Автор: lesya · Опубліковано: 04.04.2015 10:43 · Розділ: Наука

Досить цікаве дослідження провели недавно вчені. Його результати знадобляться тим батькам, які хочуть спланувати стать майбутньої дитини.

Вченими було з’ясовано, що чим частіше люди займаються сексом, тим частіше у них народжуються хлопчики, тоді як кількість народжених дівчаток зростає із зростанням рівня стресу.

В рамках дослідження фахівці вирішили проаналізувати закономірності народження хлопчиків і дівчаток. Вони озброїлися статистикою народжуваності від 1838 року й до наших днів, і взялися за справу.

Щоб народився хлопчик, треба частіше займатися сексом (фото з сайту forum.dollplanet.ru)
Щоб народився хлопчик, треба частіше займатися сексом (фото з сайту forum.dollplanet.ru)


І ось що вдалося виявити: у 1919 та в 1944 роках кількість новонароджених хлопчиків стрімко зросла. Це можна пояснити тим, що обидві війни підходили до кінця, і людей знову почали цікавити звичайні мирські задоволення, як, наприклад, секс.

Однак існує й інше пояснення цього факту, кажуть вчені. Це еволюція. Справа в тому, що в війнах гинуть здебільшого чоловіки, а тому, щоб не порушувати природнього балансу, необхідно заповнювати поріділі ряди представників чоловічої статі.

Проте сучасні вчені в переважній більшості схиляються все ж до пояснення про частоту занять сексом, адже від цього показника залежить гормональний фон в організмі як чоловіків, так і жінок.

Справа в тому, що стать дитини визначається гормональним рівнем, що був на момент зачаття у його батьків. Ембріон чоловічої статі утворюється тоді, коли його зачали на початку менструального циклу жінки. Піку фертильності жінка досягає за два дні до початку овуляції. Та якщо люди часто займаються сексом, запліднення може відбутися і на самому початку циклу, до досягнення жінкою цього піку.

Експерти пояснюють, що під час війни у жінок практично нема інтимних контактів. Та коли чоловіки повертаються додому, то вони намагаються надолужити цю прогалину. Це провокує різкий стрибок інтенсивності занять сексом, що, в свою чергу, призводить до появи на світ більшої кількості хлопчиків.

В той час дуже багато дівчаток з'являється на світ в найбільш стресові періоди історії. Приміром, у 1995 році в Японії після нищівного землетрусу народжувалося багато дівчаток, те ж саме було у США після трагедії одинадцятого вересня 2001 року.

Крім того, в ці стресові періоди в багатьох жінок фіксували викидні, і найчастіше ними були саме хлопчики.

Джерело: http://wek.ru/ot-chastogo-seksa-rozhdayutsya-malchiki-a-ot-stressa-devochki

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.