Американця, який два місяці дрейфував на човні в океані, врятували Автор: lesya · Опубліковано: 03.04.2015 23:46 · Розділ: Життя

Голлівудський кінематограф рясніє фільмами, в яких оповідається про людей, що потрапили у відкритий океан. Паніка, страх, зневіра – приблизно такі відчуття долають тих, хто вступив у боротьбу з палючим сонцем, штормами та океаном.

В голлівудських блокбастерах головним героям, все-таки, вдається вижити – принаймні у переважній більшості випадків. Але в житті ситуація набагато критичніша – дуже і дуже небагатьом вдається залишитися в живих, адже для того, щоб вийти з цього протистояння переможцем, потрібно мати неймовірну силу духу, витримку, і будь-що сподіватися на краще.

Одна з історій, знята Голлівудом ("Життя Пі"), розповідає про життя хлопця, який опинився на невеликому човні у відкритому океані. Мало того, що він залишився без засобів для існування, так в його човні його супроводжував ще один товариш – величезний тигр. Хлопцеві вдалося вижити, але філософська кінцівка змушує замислитися, чи існував все-таки тигр…

Інша історія ("Дрейф"), цього разу від німецьких режисерів, розказує про компанію друзів, які, відправившись відпочивати у відкрите море на крутій яхті, пострибали в воду, забувши опустити трап. Вижити вдається небагатьом, та й то невідомо, чи вдається.

Від перегляду таких історій кров холоне в жилах, і це тільки від перегляду. Уявіть собі, що мав відчувати американець Луїс Джордан, який цілих шістдесят шість днів дрейфував у відкритому океані.

Цих два місяці виявилися для Луїса кошмарними – шістдесят шість днів, проведених у відкритому океані на несправному човні – такого й ворогу не побажаєш. А врятував американця німецький контейнеровоз.

Чоловіка на вертольоті доставили в лікарню Норфолка, де його оглянули лікарі. У нього виявили тільки травму плеча. Увесь цей час чоловік їв сиру рибу і пив дощову воду.

Чоловік рибалив на своїй десятиметровій яхті неподалік узбережжя Південної Кароліни.

Після того, як тридцятисемирічний Джордан не повернувся додому, його почали розшукувати, а потім оголосили пропалим без вісти, оскільки пошуки не дали результатів.

І ось буквально вчора Луїса помітили в 360 кілометрах від мису Гаттерас. Першим ділом чоловік зателефонував до свого батька, щоб повідомити йому, що живий. А той зізнався, що увесь час вірив, що його син живий. «Він дуже міцно складний і сильний не тільки фізично, а й духовно. І він розповів мені по телефону, що молився весь цей час, що, на мою думку, сильно допомогло йому», - розповів батько врятованого американця.

Джерело: http://mignews.com/news/disasters/world/030415_123548_63986.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.