У США кліпи репера Ра Діггса стали доказом, що дозволили засудити його до 12 довічних термінів Автор: lesya · Опубліковано: 03.04.2015 21:30 · Розділ: Кримінал

Члени банди одягнені в червоне вбрання (фото з thisisusa.ru)
Члени банди одягнені в червоне вбрання (фото з thisisusa.ru)

Відомий американський репер (і не менш відомий злочинець) Ра Діггс потрапив за ґрати – і одним з доказів, які використовувала прокуратура, стали кліпи музиканта. З в’язниці Ра уже не вийде – він отримав термін в дванадцять довічних позбавлень волі.

Минулого четверга суд Брукліна в Нью-Йорку виніс тридцятитрьохрічному музиканту суворий вердикт. Рональд Еррон, ватажок банди Bloods, що читає реп під псевдонімом Ра Діггс, звинувачений в серії убивств. Найцікавіше те, що в якості доказів сторона обвинувачення використовувала кліпи музиканта.

Рональд Еррон отримав серйозне покарання – дванадцять термінів довічного ув’язнення і ще сто п’ять років позбавлення волі.

Обвинувальний вердикт Еррону винесли ще в червні минулого року. Його визнали винним у скоєнні двадцяти трьох злочинів, серед яких були вбивства, незаконний обіг героїну і кокаїну, збройні напади та грабежі. Всі ці злочини музикант разом з членами своєї банди скоював в період з 2001 по 2009-ий рік.

У 2001 році ватажка банди Bloods вже заарештовували – його звинувачували в убивстві Фредеріка Брукса. Але свідків залякали, і репера оправдали, за що його стали порівнювати з Тефлоновим Доном, босом мафії, якому теж скоєні злочини сходили з рук.

В 2008 році жертвою Еерона став Річард Руссо, а рік по тому він вбив і Віктора Сапату. Вбиті торгували наркотиками і були конкурентами репера.

Але в 2010 році музиканта знову заарештували. Тоді обвинувачення озброїлося кліпами артиста. В одному з роликів Еррон вихвалявся тим, що є ватажком банди "Скажені пси", що входить до складу вуличного угруповання Bloods. В своїх кліпах він також стріляє з пістолета і торгує наркотиками. Крім того, Еррон наважився погрожувати реперу 50 Cent (Кертісу Джексону), натякнувши на те, що він «управляє Нью-Йорком».

І хоча адвокати Рональда наполягали на тому, що сценічний образ Еррона ніяк не зв’язаний з йго життям, свідчення очевидців демонстрували інше. Всього у справі проходило п’ятдесят свідків.

«Еррон прикидався артистом, який виконує реп, однак тепер доведено, що він є кровожерливим злочинцем, що здобуває владу над людьми злочинним шляхом», - говорить прокурор Лоретта Лінч.

У даному контексті нагадаємо, що банда Bloods виникла ще в 1972 році в Лос-Анджелесі (Каліфорнія). До її складу входять виключно афроамериканці. У вісімдесятих роках угруповання почало контролювати торгівлю кокаїном. Врешті-решт вплив банди розповсюдився на всю територію США.

Джерело: http://www.newsru.com/crime/03apr2015/rappersnt12lifeny.html

Інші новини розділу