У Німеччині на роботу запрошують випробовувача борделів Автор: lesya · Опубліковано: 03.04.2015 19:23 · Розділ: Суспільство

Досить цікава та пікантна та цікава вакансія недавно відкрилася у Німеччині – тут шукають працівника на посаду випробовувача борделів.

Про набір працівників оголосила німецька соціальна мережа для учасників ceкc-індуcтpіі Kaufmich.com. Вона розпочала конкурс на заміщення вакансії випробовувача якості роботи публічних будинків у Берліні. Переможець конкурсу, якому дістанеться посада, перевірятиме якість сервісу, дотримання стандартів гігієни та безпеки секс-обслуговування

За даними сайту, в обов’язки працівника входитимуть регулярні сексуальні контакти зі співробітницями різних берлінських борделів. При цьому на роботу можуть прийняти і чоловіка, і жінку – стать тут значення не має.. Але обов’язковим пунктом при прийомі на роботу є наявність вищої освіти.


«Ми хочемо стати тим, чим в туристичній індустрії є TripAdvisor», - пояснюють представники Kaufmich.com, маючи на увазі міжнародний oнлaйн-cepвіc для любителів подорожувати, відомий своїми рейтингами, відгуками про готелі, ресторани, пам’ятки та визначні місця в цілому світі.

Нагадаємо, що в Німеччині проституція є легальним заняттям з 2002-го року. Легалізована вона законом про проституцію, що вступив у чинність першого січня 2002-го року.

За статистикою, близько чотирьохсот тисяч жінок у Німеччині займаються проституцією, при чому є серед них як громадянки Німеччини, так і громадянки інших країн. Бізнес, слід визнати, є доволі прибутковим: його щорічний оборот складає суму в шість мільярдів євро.

Легалізація проституції в Німеччині дозволила повіям отримати ті ж права, що й у інших громадян. Вони працюють офіційно, сплачуючи податки в державну казну, а потім отримують пенсії. Ще вони можуть судитися з клієнтами, які, приміром, не заплатили грошей, мають власні правозахисні та профспілкові групи.

Вакансія, ясна річ, викликала неоднозначну реакцію в Мережі. Для Німеччини, де проституція легалізована ось уже більше десяти років, у цій роботі нічого дивного немає. Скоріше, навпаки: сервіс же бо, як-не-як, контроль, а в такій справі, як проституція, контроль необхідний. Для більшості з нас, звісно, як і вакансія, так і легалізація проституції, видаються, м’яко кажучи, дивними. Такий собі розгул розпусти. Говорити з цього приводу можна дуже довго і багато, та, якщо глянути правді в вічі, проституція, легальна чи нелегальна, нікуди не зникне, не дарма ж вона вважається найдревнішою професією в світі. А якщо вже так, то, може, й краще, щоб ситуацію в цій сфері контролювали…

Джерело: http://newsbang.net/v-germanii-poyavilas-vakansiya-ispytatelya-publichnykh-domov\

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.