Як ЗМІ нас розіграли Автор: lesya · Опубліковано: 01.04.2015 18:49 · Розділ: Життя

Сьогодні в світі відзначають Всесвітній день сміху, або, як його ще називають, День дурня. І ось у цей день, згідно з традиціями, всі намагаються обманути одне одного.

При чому приєднатися до розіграшів вирішили засоби масової інформації та крупні компанії, які, не червоніючи, розігрують читачів та споживачів. Але сьогодні можна, тож пропонуємо вам дружно посміятися над тим, як нас спробували розіграти.

Почнемо з українського Інтернет-видання bilshe.com. На його сторінках з’явилася інформація про те, що знаменитий голлівудський актор Бред Пітт готується до нової, незвичної для нього ролі – красеню дісталася роль колишнього українського президента Віктора Януковича.

Один із найпопулярніших акторів Голлівуду, пише видання, отримав пропозицію, яку довго обдумував: йому запропонували зіграти роль Віктора Януковича. Пітт не зміг відмовити: актор любить братися за важкі завдання. Він також зауважив, що ця роль стане найбільш складною в його кар’єрі.

А щоб краще вжитися в нове акторське амплуа, Пітту довелося купити злотий унітаз та золотий батон, провадять далі журналісти сайту. А ще Пітт всерйоз зайнявся вивченням української мови, однак згодом з’ясувалася, що даремно, адже його герой у новій картині розмовлятиме російською.

Схожі розіграші пройшли по цілому світу. До них приєдналися потужні компанії та відомі видання. Приміром, компанія-виробник електроніки та мобільних пристроїв Motorola зняла ролик, у якому розповіла здивованим споживачам про свій новий винахід – спеціальну палицю для селфі. Виготовлена селфі-палиця зі шкіри та дерева найкращих порід, тому вона стане невід’ємним атрибутом справжніх чоловіків.

Схожий винахід – правда, для дівчат, - представив бренд MizMooz – він випустив туфлі, в носок яких можна вставити смартфон і зробити селфі. Ось лише ноги треба вміти піднімати дуже високо. Винахід отримав назву shoelfie – в українській інтерпретації цілком зійде як «шуфлі».

А ось у Росії ЗМІ розповіли, ніби «Ощадбанк» країни випустив новий додаток під назвою Cash Up, який дозволить друкувати російські рублі прямо зі свого смартфону. Напевне, ця новина втішила багатьох росіян.

Ще хотілося б відзначити смартфон, випущений компанією Samsung спеціально для шеф-кухарів. Цей смартфон-ніж отримав назву Galaxy BLADE edge. Він може розрізати різноманітні продукти, має кілька камер для фотографування їжі, оснащений термометром, вкритий алмазним покриттям. Ще, ясна річ, цей гаджет – водонепроникний.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.