Грабіжники самі викликали поліцію на місце злочину, випадково зателефонувавши в 911 Автор: lesya · Опубліковано: 31.03.2015 18:21 · Розділ: Кримінал

Споконвіків були люди, ласі до легкої наживи. Колись їх називали розбійниками, тепер – грабіжниками чи крадіями. І серед цих злочинних елементів є найрізноманітніші представники роду людського. Одні з них викликають ненависть та страх, інші – якесь мимовільне захоплення, а деякі - просто сміх. Ну уявіть собі злочинців, які, пограбувавши дім, самі ж зателефонували у поліцію. Точніше, навіть не у поліцію, а в екстрену службу порятунку, яку ми знаємо як 911.

Стався цей курйозний випадок кількома днями раніше у США. Тут в штаті Міннесота двійко грабіжників-невдах пробралися в чужий дім, щоб чимось поживитися. Але на горе для себе та на щастя для господаря дому злочинець забув увімкнути автоматичне блокування клавіатури на своєму мобільному пристрої. В результаті на телефоні набралася відома всім американцям комбінація цифр – 911.

На тому кінці телефонного проводу трубку, як і годиться, зняли швидко. І почали задавати запитання та слухати, що ж відбувається і звідки телефонують «постраждалі». Самі ж грабіжники навіть не підозрювали, що висять на лінії зі співробітниками екстреної служби. Сеанс зв’язку тривав близько тридцяти хвилин. За цей час поліція встигла зрозуміти, що насправді відбувається, визначити місце знаходження зловмисників та вислати на місце події бригаду поліцейських.

Диспетчер прийняв незвичайний виклик дев’ятнадцятого березня вранці. За словами співробітниці служби, розмова грабіжників легко прослуховувалася. Остання фраза, яку вдалося почути співробітникам служби, була: "Здається, це поліція". Потім у трубці пролунав звук кроків і зв'язок перервався.

За даними Huffington Post, трьох підозрюваних у пограбуванні заарештували. Зловмисники встигли прихопити з собою гроші та цінні речі.

Однак криміналістиці відомі куди віртуозніші пограбування. Приміром, у 1982 році в Іспанії трьом молодим злочинцям (серед них була одна дівчина) вдалося збагатитися на п’ятнадцять мільйонів доларів. І зробили вони це абсолютно без зброї.

Ось що вони зробили. Зняли номер в готелі Марбелла, і розібрали стіну в цьому номері. Вся справа в тому, що стіна якраз прилягала до стіни депозитарію Banco Andalucia. Розібравши обидві стіни, молоді грабіжники успішно напхали кишені грошима і втекли.

А десять років тому сталося одне з найбільших пограбувань в історії. Зловмисникам вдалося винести суму в шістдесят п’ять мільйонів доларів.

Сталося це в місті Форталеза. До пограбування грабіжники готувалися дуже довго і прискіпливо – вони робили підкоп. Для цього вони винайняли дім, що знаходився поруч з банком, і почали копати тунель. Це були справжні майстри своєї справи. В тунелі навіть була вентиляція та світло.

І ось одного прекрасного дня грабіжники вирішили довести справу до кінця. За одні гарячі вихідні вони винесли з банку цінностей на шістдесят дев’ять мільйонів доларів. В підсумку вони вивезли три з половиною тонни цінних речей.


Інші новини розділу