У собаки Леді Гаги з'явився свій власний "Інстаграм" Автор: lesya · Опубліковано: 31.03.2015 16:17 · Розділ: Музика

Схоже, людство з’їхало з глузду зі своїми соціальними мережами. Крім того, що й самі двоногі істоти надто багато часу проводять у Мережі, вони зводять сторінки ще й своїм домашнім улюбленцям. Мимо такого тренду не змогла пройти і скандально знаменита співачка Леді Гага, яка в мережі "Інстаграм" завела окремий акаунт для свого собаки на прізвисько Ейша.

Та що найцікавіше: за якихось три дні акаунт домашнього улюбленця зірки назбирав шістнадцять тисяч підписників.

І попри те, що переважна більшість шанувальників зірки радо вітали її ідею, знайшлися й ті, хто вважає, ніби Леді Гага поводиться зі своїм вихованцем украй жорстоко. І це при тому, що собака ні в чому не відчуває потреби.

Так, за даними зарубіжних ЗМі, Ейша живе не менш розкішним життям, ніж її господиня. Саме їй дістається все найкраще, про що тільки може мріяти собак, пишуть журналісти.

Біжутерія на собаці сподобалася далеко не всім шанувальникам Леді (фото з сайту http://lenta.ru/news/2014/06/20/poordog/)
Біжутерія на собаці сподобалася далеко не всім шанувальникам Леді (фото з сайту http://lenta.ru/news/2014/06/20/poordog/)

Журналісти відзначили неабияку схожість господині та її собаки, але незовнішню, а. скоріше, схожість характерів та стилів. Як і її екстравагантна господарка, бульдог Ейша носить тюрбан, ходить на манікюр і майстерно позує перед фотокамерами.

Перше фото собаки, опубліковане в мережі від імені Ейші, Леді Гага підписала так: «Готуюся провести ще один день з матусею». Що ж насправді думала тварина, і чи не розпікали її, бува, сумніви з приводу наявності здорового глузду у її «матусі», залишається тільки гадати.

Як уже зазначалося вище, далеко не всіх розчулила така любов Леді до свого домашнього улюбленця. Тим більше, що вже тривалий час захисники тварин звинувачують Леді в жорстокому поводженні з Ейшою.

Так, в минулому році представники організації PETA, діяльність якої спрямована на захист тварин, звинуватили Леді Гагу в жорстокому поводженні з Ейшою. Сталося це після того, як знаменитість розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» фотографію собаки, обвішаної ювелірними виробами.

Тоді багатьом підписникам співачка ідея з ювеліркою видалася не дуже вдалою. Вони чесно зізналися, що не варто було артистці одягати на тварину важку біжутерію.

До речі, Леді Гага – не перша зірка, яка заводить акаунти своїм домашнім улюбленцям. Трохи раніше свою власну сторінку отримав собака відомого модельєра Карла Лагерфельда.

Джерело: http://www.vesti.ru/doc.html?id=2455293&cid=9

Інші новини розділу