Дітей доглядатиме відеоняня з нічним баченням Автор: Lesly · Опубліковано: 20.08.2009 12:30 · Розділ: Нові технології

Будь-яка мама мріє про можливість завжди бачити свого малюка, навіть будучи зайнятою приготуванням їжі, розважаючи гостей, займаючись спортом чи, просто, відпочиваючи, - зрештою і це потрібно. З безпровідниковою відеонянею з нічним баченням (Wireless Baby Monitor with Night Vision) ви зможете спостерігати за дитиною 24 години на добу.

Відеоняня, яка складається з відеоприймача, розмірами 109 мм x 69 мм x 29 мм, з 2,5" рідкокристалічним монітором з роздільною здатністю 480х234 пікселі, та відеокамери, розмірами 71мм x 73 мм x 44 мм з мінімальним випромінюванням (5 люкс, а при роботі в інфрачервоному режимі – 0 люкс), проста у використанні та не вимагає складної установки.

Фото взяте з сайту chinavasion.com
Фото взяте з сайту chinavasion.com

Необхідно просто розмістити камеру в місці, звідки добре оглядається територія по якій зазвичай переміщується дитина, а безпровідниковий приймач з монітором, який працює на чотирьох ААА батарейках (крім того, його можна підключати до джерела змінного струму) інформуватиме вас про все, що робить малеча.

Виробник також передбачив можливість дистанційного управління кутом та нахилом камери (90/30º), якщо дитині не сидиться на місці. Крім того, дальність видимості нічного бачення пристрою складає 5 метрів, що скоротить необхідність заходити в дитячу вночі, просто, щоб впевнитись, що все гаразд.

Вартість новинки складає близько 126 дол. США

Джерело: chinavasion.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.