Синє світло замінить віагру Автор: lesya · Опубліковано: 28.03.2015 11:35 · Розділ: Краса і здоров'я

Шалений ритм сучасного життя, постійні стреси та втомлюваність, шкідливі звички та вікові зміни – все це в підсумку призводить до того, що чоловіки втрачають свою чоловічу силу. На допомогу їм приходить віагра – унікальний препарат, покликаний боротися з еректильними зрушеннями чоловічого організму.

Але далеко не всім чоловікам цей препарат по кишені. Та й панацеєю медики його не вважають. Тому вчені з усього світу продовжують активно працювати над створенням більш ефективного лікування імпотенції та еректильної дисфункції. І такий засіб, схоже, їм вдалося знайти.

Це не збір трав і не коктейль хімії, як зазвичай, а абсолютно нешкідливе звичайнісіньке синє світло.

Так, швейцарські вчені вважають, що просте синє світло з часом зможе замінити віагру. Тепер не доведеться витрачати шалені суми на купівлю синіх таблеток. Чоловікам, які хочуть відновити свою сексуальну силу, просто доведеться оточити себе синім кольором.

На даний час дослідники працюють над розробкою терапії, що в майбутньому замінить віагру. Нова методика включатиме в себе спеціальне введення шляхом ін'єкційного втручання в пеніс штучної ДНК.

І коли після цього уколу статевий орган чоловіка піддаватимуть впливу синього світла, введені гени викликатимуть додатковий приплив крові, що і призведе до ерекції без всякої сексуальної стимуляції. Вчені вважають, що у цієї терапії безліч переваг над віагрою. Одна з них полягає в тому, що синє світло викликатиме ерекцію, тоді як віагра тільки подовжує її.

Механізм дії синього світла наступний: після введення ДНК тканини статевого органу піддаватимуть впливу синього світла. Після цього молекула прекурсор, відома як гуанозин трифосфат (GTP), конвертується в другого передавача сигналів під назвою cGMP. Від цього канали кальцію зариватимуться, і загальний рівень цієї речовини знижуватиметься. Все це в кінцевому підсумку призведе до розслаблення м’язових тканин, що збільшить притік крові до еректильних тканин.

Від цього статевий орган твердіє, а ензими починають повільно руйнувати cGMP, тому ерекція поступово спадає. В той час віагра блокує ензими і продовжує дію ерекції, але вона не може стати її причиною. Натомість під впливом синього кольору вдасться уникнути сексуальної стимуляції, яка викликає цілий ланцюг сигналів в організмі, що призводять до ерекції. Поки що досліди проводилися тільки на щурах, і вони, кажуть учені, показали прекрасний результат.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.