Гігантський метелик відклав яйця у вухо журналістові Автор: lesya · Опубліковано: 27.03.2015 23:27 · Розділ: Природа

Робота журналіста – справа дуже нелегка. То в гарячу точку закинуть, то журналістське розслідування доручать вести…

А недавно з журналістом Бобом Бернардом стався неприємний інцидент в прямому ефірі. Під час репортажу, який Боб проводив для американського телеканалу Fox 5, гігантський нічний метелик відклав яйця прямо йому у вухо.

Боб Барнард завітав до вашингтонського музею природної історії. Він розповідав глядачам про мешканців місцевої оранжереї. І тут ні з того ні з сього до нього підлетів один місцевий мешканець – гігантський нічний метелик, сів йому на вухо і відклав яйця прямо у вушну раковину журналіста. Унікальні, трохи гидотні та моторошні одразу ж розлетілися по Мережі.

Таке нелегке випробування витримає не кожен. Але у Боба виявилася досить стійка психіка, і він гідно витримав неприємний сюрприз, який підкинула йому доля.

Більшість його колег у таких випадках втрачають обличчя, і як тільки в кадрі відбувається щось незаплановане, й самі починають поводитися неадекватно. Більшість, але не Боб: той і не подумав відмахнутися від комахи. Барнарду вистачило сил поставитися до ситуації з гумором. Це й не дивно, адже у Боба натреновані нерви: журналіст, як він сам зізнається, в основному розповідає про вбивства та збочення. Тож і збочення гігантської комахи він сприйняв адекватно.

Після завершення ефіру журналіст розмістив огидні фотографії у своєму «Твіттері». На фото видно вухо з відкладеними всередині яйцями нічного метелика.

Відзначимо, що в той день Барнарда чекало чимало сюрпризів. До моменту, коли метелик відклав личинку в його вусі, він уже встиг пройти бойову підготовку. Вранці перед програмою Боб тримав у руках великого тарантула.

До речі, це вже не перший випадок, коли журналісти й автори відеоблогів, хочуть того чи ні, взаємодіють з дикими тваринами на камеру. Одного разу австралійський шукач пригод намагався згодувати себе хижим мурашкам, а його американський колега спробував залізти в пащу до анаконди. Чимало цікавих передач було знято і Стівом Ірвіном.

Не менш захопливими є пригоди британського спецназівця Беара Грілса, який на камеру демонструє, як вижити людині на лоні дикої та могутньої природи. Йому-бо личинки у вусі – не дивина, і зовсім не гидотна, а поживний та корисний білок, який в умовах боротьби за життя можна з'їсти.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Animals/gigantskij_motylek_otlozil_yajca_v_uho_reporteru_v_pryamom_efire_

Інші новини розділу