У дешевих американських винах знайшли миш'як Автор: lesya · Опубліковано: 27.03.2015 21:12 · Розділ: Краса і здоров'я

Медики давно говорять, і всі ми це прекрасно знаємо, що алкоголь в надмірних кількостях шкодить нашому здоров'ю. А особливо, дешевий алкоголь.

Так, багато хто може думати, ніби купуючи дорогий алкоголь, ми переплачуємо за бренд та рекламу. В цілому, воно так і є, але трапляються і винятки. Наприклад, недавно спеціалісти виявили, що у Сполучених Штатах не варто економити на вині ні в якому випадку.

Деякі експерти переконують, ніби в дешевих винах, виготовлених деякими заводами США, міститься загрозлива для нашого здоров'я доза миш'яку.

Інформацію про це зарубіжні ЗМІ розповсюдили після того, як у США четверо американців звернулися до суду з позовом на виробників вина, поскаржившись на те, що майже двадцять місцевих виноробень припускаються помилок при виробництві вина.

Дослідження проводилися трьома незалежними лабораторіями. І всі вони виявили, що продукція деяких аналізованих брендів містить у п'ять разів більше миш'яку, ніж допустимо нормами. Фахівці кажуть, що такий вміст отруйної речовини є небезпечним для здоров'я людини.

Серед потенційно небезпечних марок недорогого вина опинилися наступні бренди: Sutter Home, Franzia, Wine Cube, Almaden і Mogen David. Роздрібна ціна за пляшку такого напою не перевищує суми в один долар. Вина в основному рожеві та білі, сортів «піно-грі», «мускат» і «совіньйон-блан».

Але співробітники інституту вина, який представляє інтереси виробників, заявили, що відомості про вміст у перелічених марках миш'яку є неправдивими і все це не більше, ніж наклеп.

У даному контексті відзначимо, що миш'як ми споживаємо практично кожен день. Це одна з найнебезпечніших і найсильніших отрут, відомих на сьогоднішній день. У певних кількостях він міститься і в повітрі, і в ґрунті, і навіть у воді. Та коли перевищити допустиму дозу, миш'як може всерйоз зашкодити людському організму, впритул до летального результату.

До речі, з миш'яком пов’язано багато цікавих та моторошних історій. При французькому дворі чимало придворних розпрощалося з життям саме через цю отруту. Одного короля винахідливі і підступні інтригани отруїли особливим способом: розуміючи, що король не з'їсть підозрілої страви, вони намастили миш'яком сторінки книг, які той полюбляв читати. Гортаючи книгу король, який був запеклим мисливцем, облизував пальці, щоб легше було гортати. План змовників спрацював, і король незабаром помер…

Джерело: http://russian.rt.com/article/80985

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.