McDonald's випустив власний бренд одягу. Автор: lesya · Опубліковано: 27.03.2015 19:00 · Розділ: Цікаві факти

Недавно найпопулярніша в світі мережа фаст–фуду «Макдоналдс» запустила в розробку власну лінію одягу. Тепер палкі прихильники бренду зможуть насолодитися не лише смаком улюбленої їжі, але і її зображенням.

Недавно компанія «Макдоналдс» оголосила про відкриття власного Інтернет –магазину. У ньому продаватимуть товари із зображенням популярних бутербродів – бігМаків. «Тепер бігМаки можна носити», - говориться на офіційному сайті компанії.

Продажі брендового одягу розпочалися у Стокгольмі. В онлайн-магазині Big Mac покупці зможуть придбати світшоти, плащі, гумові чоботи, ковдри, шпалери та інші види товарів. Всі ці товари об'єднані єдиним зображенням – фаст-фудівським принтом: на білому тлі зображені бургери. При цьому малюнок дублюється на всіх товарах.

Окрім запуску нової колекції вбрання, найпопулярніший бренд ресторанів швидкого харчування провів тематичні зустрічі, серед яких журналісти особливо відзначили жартівливий показ мод, що відбувся у Стокгольмі.

В іспанському Мадриді збирали величезний пазл, на якому був зображений бігМак., ще кілька акцій пройшло в Сіднеї та Лондоні.

Нагадаємо, що перший заклад мережі було відкрито в далекому 1940 році. А засновниками мережі ресторанів швидкого харчування «Макдоналдс» стали каліфорнійці-брати Дік і Мак Макдоналди, які відкрили свій перший заклад в каліфорнійському місті Сан-Бернардіно.

І попри те, що мережа «McDonald's» є однією з найпопулярніших в світі, у деяких країнах її продукцію вже заборонили, пояснюючи таку політику тим, що фаст-фуд є дуже шкідливою їжею для нашого організму.

Приміром, продукцію мережі ресторанів швидкого харчування заборонили, було, в Ісландії. Та все ж остання порція хрумкої картоплі фрі з McDonald's зберігалася в одному з барів країни донедавна. Але недавно якийсь незнайомець з'їв останню в Ісландії порцію картоплі-фрі, вік якої був більш ніж похилий - налічував цілих шість років.

Через кризу мережа швидкого харчування покинула ринок Ісландії ще в 2009-му році. Останню порцію картоплі з ресторану виставили в якості експонату в одному із закладів столиці. Але якийсь випадковий відвідувач, який, очевидно, не знав про вік та «цінність» порції, з'їв картоплю. Офіціанти не встигли нічого заподіяти. Про те, що сталося з відвідувачем після шестирічної порції картоплі фрі, не повідомляється.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=96990

Інші новини розділу