Хочеш схуднути - відмовся від м`яса Автор: lesya · Опубліковано: 30.03.2015 15:18 · Розділ: Краса і здоров'я

У світі побутує думка, що нежирні сорти м'яса допомагають зберегти стрункість, тому входять у раціон багатьох популярних дієт. Однак, American Journal of Clinical Nutrition, опираючись на думку вчених Великобританії, стверджує протилежне: любителі м'ясних делікатесів ризикують потовстішати.
Група вчених зі Школи охорони здоров'я, що діє при Імператорському коледжі в Лондоні, залучивши ряд інших європейських науковців, провела масове дослідження впливу раціону, звичок та способу життя в цілому на здоров'я людини. Науковий експеримент, що проходив у рамках загальноєвропейської програми EPIC-PANACEA, охопив понад 370 тисяч чоловік і тривав протягом п'яти років. Під перевірку потрапили всі види м'яса, від курятини та інших видів птиці до яловичини та готової м'ясної продукції.

В ході експерименту, учасниками якого стали 103 455 чоловіків і 270 248 жінок з 10 країн Європи віком 25-70 років, науковці встановили, що вживання м'яса має безпосередній вплив на вагу людини, незалежно від кількості спожитих калорій та фізичної активності піддослідних.

Свої висновки вчені зробили на основі детального аналізу анкет, які заповнювали учасники експерименту. Всі без винятку чоловіки і жінки, які брали участь у дослідженні, зважувалися, а потім детально описували свій раціон та відповідали на численні запитання анкети. Повторне зважування проводилося через п'ять років, в кінці експерименту.

Автори дослідження резюмують, що вживання м'ясних продуктів, незалежно, чи це готові продути, чи натуральне м'ясо, призводять врешті-решт до стійкого набирання ваги. Це стосується всіх людей без винятку: і товстунів, і худорлявих, затятих курців та некурящих. Було встановлено, що навіть незначне збільшення споживання м'яса, наприклад, 250г (приміром, один біфштекс, що містить 450 калорій) на день призводить на протязі п'яти років до збільшення ваги на 2-2,7 кілограмів.

Ця публікація American Journal of Clinical Nutrition підтверджує інші дослідження, з результатами яких ми вас ознайомлювали дещо раніше. Автори цих дослідницьких експериментів стверджують, що вегетаріанська (дозволяє молочні продукти та яйця) та веганська (виключає всі продукти нерослинного походження) дієти дуже ефективні та допомагають підтримувати гарну форму без особливих зусиль.

Що ж робити тим, хто не може відмовити собі в апетитному стейку чи ароматній сардельці і, водночас, хоче залишитися струнким? Очевидно, відповідь є, тільки треба не полінуватися її пошукати.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Investigation/ljubitelyam_myasa_grozit_lishnij_ves.html#also

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.