В Брукліні відкрили дитсадок для дорослих Автор: lesya · Опубліковано: 26.03.2015 21:02 · Розділ: Суспільство

В дитинстві нам хочеться якнайшвидше підрости, стати незалежними і самостійними. А дорослі, навпаки, хочуть хоч на час повернутися в безтурботну пору, яка називається дитинством.

На превеликий жаль для багатьох, це неможливо. Так, ніколи дорослий не стане знову дитиною, але ось відчути, що про тебе турбуються, як про малюка, можна. Для цього, правда, слід приїхати у Нью-Йорк.

Незвичайний дитячий садок відкрився цими днями в Брукліні. Його відвідуватимуть не маленькі хлоп’ята та дівчата, а цілком дорослі і самостійні люди, які, однак, втомилися від повсякденних турбот та непосильних обов’язків і захотіли відчути себе знову малюком, про якого турбуються батьки та вихователі.

Більше того, в цьому дитсадку люди можуть випустити на волю того малюка, що живе всередині них. І охоче це роблять, каже засновниця незвичайного садочка.

Для когось відвідування дитсадка для дорослих - це можливість навчитися менш серйозно ставитися до життя, а хтось у такий спосіб виробляє впевненість у собі. Інші ж просто йдуть сюди, щоб весело провести час.

Зараз в групі всього шість чоловік, серед яких є один юрист, один програміст і один письменник. Заняття проводяться раз на тиждень, і під час них "діти" граються, малюють, ліплять з пластиліну, майструють різноманітні вироби, і навіть деколи вирушають на екскурсії. Більше того, в дитячому садку для дорослих, як і годиться, є тиха година, і навіть батьківські збори – на них дорослі дітлахи повинні привести двох дорослих. Це можуть бути родичі чи знайомі.

Відзначимо, що за відвідування дитячого садка доведеться заплатити недорого. В залежності від фінансових статків «вихованців», людям пропонується заплатити суму від трьохсот тридцяти трьох до дев’ятсот дев’яносто дев’яти доларів.

До речі, незвичайних садочків у світі існує чимало. Щоправда, тут уже справа більше у традиціях та культурі, аніж у наборі вихованців.

У США, для прикладу, за перебування дитини в дитячому садку доведеться платити до тисячі доларів за місяць, при цьому діти не гратимуться в пісочниці (пісочниць у США немає, адже за дітками після пісочниць прибирати нелегко) і харчуватимуться вони фаст-фудом.

У Японії дитсадки бувають двох типів – для молодших дітей і для старших. Молодші, як і в нас, їдять тричі на день, бавляться іграшками, сплять і відпочивають. Для дітей від трьох років існують інші садки – тут іграшок вже немає. Дітлахи ходять у формах, відвідують всілякі гуртки, не сплять, тут навіть немає іграшок.

У Норвегії діти багато гуляють – по кілька годин на день. При цьому неважливо, яка за вікном погода – вітер, дощ чи холод, вони вдягаються тепліше і йдуть гуляти. Харчуються бутербродами, принесеними з дому.


У Швеції, навпаки, дуже стежать за харчуванням малюків. Діти в обід не сплять – адже вони лягають о восьмій вечора. Гуляють також дуже багато – у кожного малюка є свій комплект прорезиненого одягу, і вони можуть досхочу бабратися в калюжах та болоті.

Джерело: http://newsland.com/news/detail/id/1518221/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.