Дженніфер Лопес вразила шанувальників своєю сукнею-екраном Автор: lesya · Опубліковано: 26.03.2015 16:49 · Розділ: Музика

Якщо раніше співаки закохували в себе публіку вокалом, то сьогодні гарного голосу та ідеального слуху недостатньо – глядачам потрібне шоу. І поп-зірки, щоб залишитися на плаву та не потьмяніти під променями нових зірок, змушені вдаватися до всіляких вивертів, влаштовуючи глядачам справжні видовищні виступи. В парі з новітніми технологіями їм це пречудово вдається.

Кількома днями раніше знаменита співачка Дженніфер Лопес неабияк вразила шанувальників - вона одягла на себе шестиметрову сукню-екран.

У незвичайному вбранні співачка з’явилася на телешоу American Idol. Присутні були не те що вражені – їм перехопило подих від побаченого.

Шестиметрову в діаметрі спідницю білої сукні Дженніфер акуратно розклали по сцені і перетворили на екран. Щоправда, Дженніфер довелося відмовитися від енергійних рухів на сцені, і вона стояла практично непорушно, але глядачі все одно залишилися приємно враженими і задоволеними. Ще б пак, поки їхній кумир виконувала свою пісню, на її сукню-екран проектували різні зображення.

Так, під час виконання нового синглу Feel the Light сукня співачки постійно змінювалася: вона то зникала, то з’являлася знову, то зливалася з зображеннями електричних розрядів і зоряного неба, які проектувалися на сцену.

Стиліст та дизайнер зірки Маріель Хенн розповіла, що на виготовлення цієї інтерактивної сукні пішло досить багато часу та грошей, але в підсумку всі витрати окупилися.

«Всі ми, і глядачі, і розробники вбрання, були в захваті від результату», - каже Хенн.

Як уже зазначалося вище, зірки полюбляють експериментувати з нарядами. І однією з найбільших винахідниць у даному плані є Леді Гага – відома співачка, що прославилася своїм епатажним вбранням.

Одного разу Леді Гага начепила на себе сукню, виготовлену зі спеціальних машинок, що виробляють мильні бульбашки.

Як результат - на одному з концертів у Лондоні (2013 рік) Леді Гага під час виступу була оточена хмарою мильних бульбашок та піни.

А ось так виглядала сукня з мильних бульбашок (фото з www.liveinternet.ru)
А ось так виглядала сукня з мильних бульбашок (фото з www.liveinternet.ru)

Іншого разу співачка надягла сукню, зшиту з м’яса, чим викликала неабиякий суспільний резонанс.

Кривава сукня Леді (фото з сайту www.goroskop.ru)
Кривава сукня Леді (фото з сайту www.goroskop.ru)

А на популярну церемонію вручення MTV Video Music Awards скандально відома співачка взагалі прийшла в бікіні, виготовленому з морських ракушок.

Леді Гага в ракушках (фото з сайту http://glavred.info/)
Леді Гага в ракушках (фото з сайту http://glavred.info/)


Джерело: http://www.topnews.ru/news_id_76336.html

Інші новини розділу