Найсексапільніша брюнетка Надія Мейхер (Грановська) знову в «ВІА Грі» Автор: Lussilda · Опубліковано: 25.01.2009 15:51 · Розділ: Музика

Тріо «ВІА Гра» в черговий раз змінило склад учасниць. Після трьохрічної перерви «чорненька» з «ВІА Гри» повернулася до гурту.

До проекту "ВІА Гра" про молоду співачку Надію Грановську (справжнє прізвище - Мейхер) ніхто й гадки не мав. Але перший хіт команди "Попитка №5" швидко завойовував верхні позиції чартів і був опублікований у багатьох популярних російських і українських збірниках. І «чорненька» з «ВІА Гри» зачарувала всіх глядачів.

Але 2002-го Грановська пішла в декретну відпустку. Через деякий час після народження хлопчика, Надія відправила сина Ігоря до садка і повернулася в оновлений склад групи. А три роки тому заявила, що «втомилася від постійних гастролей і перельотів», - пише gazeta.ua.

Пішовши з на той час дуже популярного проекту, Надія кардинально змінила імідж: обрізала шикарні темні локони, віддала перевагу скромним сукням. Під справжнім прізвищем Мейхер стала ведучою на телеканалі СТБ програми ”Неймовірні історії кохання”.

На початку року Мейхер була усунена від ведення телешоу. Розставання оформили традиційно для таких випадків - за взаємною згодою сторін, у зв'язку із закінченням терміну дії контракту. Надя зрозуміла: не таке вже воно й цікаве, це телебачення, та і платять там разів у десять менше.

Відзначимо, що недавно Мейхер виступила як модель в одного відомого українського дизайнера в показі своєї нової колекції.

"Мені подобається творчість українських дизайнерів, - розповіла Надія. - Я одягаюся в них. Тому із задоволенням прийняла пропозицію взяти участь в новому показі. Мені завжди хотілося відчути себе манекенницею, але на подіумі я ще і заспіваю".

Нова лінія одягу за участю Грановської була присвячена видатній оперній співачці Марії Каллас. "На показі я заспівала відому арію "Самсон і Даліла". Колись цю арію співала сама Марія Каллас, одна з найбільших оперних співачок. Вона володіла харизмою і великим драматичним талантом, який рідко буває у оперних виконавців. І звичайно ж, час від часу різні дизайнери зі всього світу присвячують їй свої колекції", - розповіла Грановська.

Після модельного проекту Надія почала брати уроки вокалу. 5-річного сина Ігоря відправила до своєї мами в Італію.

Артистка багато разів повторювала, що рішення про вихід остаточне. Як пише Сегодня, дарма зарікалася. Вже 19 січня цього року Грановська знову почала репетиції у складі групи.

«Переговори про повернення Наді проходили ще з початку її виходу, але коли був затверджений останній склад тріо: Альбіна Джанабаєва, Меседа Багаутдінова і Таня Котова, розмови припинилися. Та після Нового року Надя сама захотіла повернутися в гурт. Тепер вона посилено репетирує нові для неї тексти. На дівчат чекає і запис нових пісень, а скоро буде зйомка кліпу з новим складом. Та і над образом Наді, яка дуже змінилася останнім часом, доведеться попрацювати», - розповіло джерело, що працює в оточенні тріо «ВІА Гра».

У ”ВІА Гру” Грановську взяли замість 25-річної чеченки Меседи Багаудінової. Меседа протрималася в гурті менше, ніж два роки.

«Я не шкодую, що йду із групи. У ”ВІА Грі” може бути тільки одна брюнетка», — каже Багаудінова.

Меседа Багаутдінова, яка залишилася без роботи, вже будує плани на майбутнє. «Моє місце в сольному проекті. Я залишаю гурт з легким серцем. У будь-якому випадку, я продовжуватиму кар'єру співачки, а повернення Наді — як поштовх. Грановська зайняла моє місце, тому що свого часу я зайняла її. У «ВІА Грі» завжди були блондинка, шатенка і брюнетка. Мені вдалося зберегти хороші відносини з продюсерами — Дмитром Костюком і Костею Меладзе. Я їх дуже поважаю і вдячна за все: за віру в мене, за безцінний досвід», - говорить в інтерв'ю російським виданням співачка.

За даними інтернет-видання «4post», джерело, близьке до оточення гурту, розповіло, що зараз вирішується питання про те, щоб допомагати Меседі Багаутдіновій у сольній кар'єрі так само, як і екс-«ВІА Грі» Вєрі Брежнєвій (її продюсує Костянтин Меладзе).

Надія ж, на думку анонімного джерела, є ідеальним рішенням в надолужуванні популярності гурту. Адже, наприклад, у минулу новорічну ніч виступ «ВІА Гри» був оцінений в рекордно низький гонорар — 10 000 доларів, хоча за перебування «Золотого складу» - Наді Грановської, Вєри Брежнєвої та Альбіни Джанабаєвої — це коштувало до 100 000 у.о.


Інші новини розділу