Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора Автор: lesya · Опубліковано: 24.03.2015 20:01 · Розділ: Мобільний зв’язок

Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.

Стосується це і мобільного зв’язку - оператори пропонують нам величезне розмаїття тарифів, так що іноді справді буває важко визначитися з тим, який тариф найвигідніший.

Як би там не було, якогось універсального тарифу не існує. Звісно, якщо ви простий користувач, і телефонуєте здебільшого на телефони одного й того ж оператора, то проблем з вибором сім-карти у вас не буде. Та якщо ви займаєтеся своїм бізнесом або вам часто потрібно телефонувати за кордон, то тут ситуація дещо змінюється - звідси й телефони на кілька сім-карт, і ще купа всіляких новинок.

А недавно оператори вирішили об’єднати зусилля,щоб запропонувати користувачам універсальну сім-карту, яка дозволить перемикатися між операторами без зміни самого чіпа.

Так, трохи раніше стало відомо, що оператори мобільного зв'язку, виробники телефонів і планшетів, а також творці sim-карт оголосили про спільні розробки sim-карти, яка дозволить переходити до інших операторів, не змінюючи саму карту. Інформація про це рішення прозвучала в рамках Міжнародного мобільного конгресу (Mobile World Congress, MWC), що зараз проходить у Барселоні.

Ці плани компаній стали свого роду відповіддю на проект компанії Apple, яка восени минулого року представила нову технологію, яка надає можливість вибирати оператора і тариф прямо в меню налаштувань. Правда, поки що ця технологія представлена лише в планшетах iPad Air 2 і iPad mini 3, однак в перспективі вона виглядає дуже привабливою. За словами розробників, технологія особливо сподобається тим, хто багато подорожує, зокрема поїздами, адже зникне потреба переплачувати за вельми дорогий роумінг: у користувачів з’явиться можливість на місці вибрати локального оператора.

Мобільні оператори, виробники телефонів, планшетів та виробники sim-карт тепер взялися за створення конкурентного для Apple продукту. Як виявилося, розробки тривають з вересня минулого року.

На даний час до групи компаній, що беруть участь у розробці, увійшли наступні компанії: America Movil, Ooredoo, Telefonica, China Unicom, Huawei, LG, Samsung, Sony Mobile, Gemalto, Giesecke & Devrient, Morpho, Oberthur Technologies, STMicrolectronics і Valid.

Джерело: http://ria.ru/technology/20150302/1050505305.html#ixzz3VIoH8Du3

Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Оператори розповіли, скільки коштуватиме 3G для українців

  Оператори розповіли, скільки коштуватиме 3G для українців · lesya · 10.03.2015 18:58

  Покриття територій нашої країни Інтернет-мережею поки що залишає бажати кращого. В еру, коли практично кожен телефон дозволяє користуватися перевагами Мережі, 3G-інтернетом вкриті лише невеликі частини територій нашої держави. Втім, в недалекому майбутньому ситуація повинна змінитися, адже оператори мобільного зв’язку та популярні на нашому ринку Інтернет-провайдери взялися за вирішення цього питання. Тож цілком ймовірно, що вже в недалекому майбутньому навіть мешканці віддалених українських сіл матимуть доступ до високошвидкісного Інтернету.

  Втім, не варто тішитися передчасно: подейкують, ніби послуги операторів 3G коштуватимуть дорого. Принаймні зразу, як тільки мережі запустять у використання.

  Поки що оператори офіційно не повідомили, скільки ж коштуватиме доступ до 3G для абонентів. Однак цінові припущення експертів трохи висвітлюють дане питання.