Британка збирає кошти на випуск нижньої білизни для феміністок Автор: lesya · Опубліковано: 24.03.2015 14:33 · Розділ: Життя

Феміністки наступають по всіх фронтах - у Британії запекла феміністка Хайат Рачі (Hayat Rachi) вирішила випустити нижню білизну, призначену спеціально для поборників рівноправ’я.

Щоб випустити свій винахід у світ, вона вже розпочала збір коштів. У випадку, якщо охочих надіти на себе безформенну, але приємну до тіла нижню білизну знайдеться чимало, британський дизайнер-початківець та підприємець за сумісництвом пообіцяла налагодити серійний продаж феміністської нижньої білизни.

Дівчат для реклами британка спеціально обрала пишних (фото з сайту iamleyahshanks.com)
Дівчат для реклами британка спеціально обрала пишних (фото з сайту iamleyahshanks.com)

Опис своєї бізнес-ідеї британка розмістила на краудфандінговому порталі Kickstarter. Вона вважає, що на створення колекції їй знадобиться якихось п'ять тисяч фунтів стерлінга (біля семи з половиною тисяч доларів).

Білизна Рачі отримає назву Neon Moon, і вона уособить собою головні феміністські цінності: силу, впевненість у власному тілі та відсутність ставлення до жінки, як до сексуального об'єкту.

Білизна приємна до тіла і зручна (фото з сайту fashiony.ru)
Білизна приємна до тіла і зручна (фото з сайту fashiony.ru)


До першої феміністської колекції увійдуть труси та бюстгальтери, приємні до тіла та доступні за ціною. Білизну виготовлятимуть з бамбукового волокна, щоб вона була зручною, комфортною та корисною для жіночого тіла. Матеріал, як каже Рачі, чудово підходить для білизни: волокна бамбука є міцними, натуральними і приємними на дотик.

Бюстгальтер не матиме ні додаткового об’єму, ні кісточок, ні будь-яких інших вкладок, а лише виконуватиме функцію підтримки жіночих грудей.

Більше того, щоб прорекламувати свою продукцію, Рачі взяла дівчат немодельної комплекції - такий крок, каже дизайнер, є важливим проявом феміністських цінностей.

Відзначимо, що раніше Хайат Рачі крутилася далеко від модної індустрії. А рішення створити марку Neon Moon прийшло до неї після того, як вона одного разу захотіла купити собі білизну, яка б відповідала її емансипованим поглядам. Такої білизни в продажі вона не знайшла! Більше того, каже Рачі, що переважна більшість присутніх на ринку брендів, вселяють покупцям різноманітні комплекси щодо власного тіла.

Збір коштів на запуск першої колекції Neon Moon триватиме до десятого квітня цього року. Поки що британській феміністці вдалося зібрати тільки п’ятсот дев’яносто фунтів стерлінга (вісімсот сімдесят доларів).

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/03/17/feministlingerie/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.