Шнур запропонував заборонити продаж алкоголю та наркотиків людям без вищої освіти Автор: lesya · Опубліковано: 24.03.2015 12:14 · Розділ: Суспільство

Популярний російський рок-музикант Сергій Шнуров знову опинився у центрі уваги: цього разу він запропонував законопроект, спрямований на удосконалення освітньої системи у Росії. Шнуров вважає, що для того, щоб зробити вищу освіту популярною, варто всього-на-всього дозволити купувати алкоголь та наркотики тільки тим людям, у кого є диплом про закінчення вищого навчального закладу. Такий простий крок, переконаний Сергій, неабияк підвищить популярність знань.

Музикант також додав, що серед російських чиновників ще ніхто не запропонував довгострокову і реальну програму розвитку освіти. А в нього така програма є - один закон, який вб’є цілих сто зайців. І все, що потрібно чиновникам зробити, це заборонити продаж алкоголю і наркотиків людям, у яких немає вищої освіти. “Престиж знань злітає до небес навіть у найбільш неосвіченому середовищі. Люди з погано тренованими мізками (вони ж бо і є найбільш вразливими) виведені з-під удару по їхньому слабкому інтелекту. Хочеш бухати - учись! Звідси випливає незліченна кількість всяких позитивних наслідків. Один закон змінить світ. Прошу розглянути», - написав скандально відомий музикант Сергій Шнуров у своєму акаунті на Instagram.

Однак через кілька годин після появи запису Сергій Шнуров вніс кілька поправок до свого “законопроекту”, погодившись, що далеко не завжди диплом про здобуття вищої освіти є реальним відображенням інтелектуального рівня знань. Тому замість обмеження на продаж алкоголю та наркотиків Шнур запропонував чергову ініціативу - запровадження Всеросійського Горілчаного Інтелектуального Тесту.

Зазначимо, що схожі витівки - не новинка для Шнура. Сергій Шнуров - досить відомий рок-музикант, лідер гуртів «Ленінград» і «Рубль», популярний актор, композитор та телеведичий, що в основному став відомим завдяки своїм пісням, пересипаним міцненькими словечками. Часто його пісні є пародією на російську дійсність, іноді - просто маячнею.

Скандальний образ рок-музиканта дещо не клеїться з його рівнем освіти. Шнуров вчився у звичайній загальноосвітній школі, але згодом став студентом Ленінградського інженерно-будівельного інституту. Тут все гаразд, але потім доля закинула музиканта в релігійно-філософський інститут при духовній академії, де він закінчив спеціальність “теологія”. Після здобуття вищої освіти хлопець працював реставратором творів з дерева четвертого розряду.

Джерело: http://vz.ru/news/2015/3/19/735371.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.