6 причин змінити роботу Автор: lesya · Опубліковано: 23.03.2015 23:37 · Розділ: Життя

Протягом життя людина прагне до пізнання, творчості та самореалізації. Основною умовою для успішного втілення в життя цих прагнень є комфорт і прийнятні умови існування. Якщо ця умова не виконується, то людина намагається щось змінити. Не важливо, що міняти – садок для малюка, школу для підлітка, чи робочий колектив, головне, щоб ці зміни принесли задоволення та гармонію у стосунки з оточуючими.

Тому, коли вам вранці патологічно не хочеться іти на роботу, задумайтесь над можливістю її змінити.

Науковці стверджують, що для успішної кар'єри та професійного росту, роботу слід міняти кожні 5-7 років. Такі висновки вони зробили в результаті експерименту, учасниками якого були 500 чоловік з різними посадами та зарплатами. Незалежними експертами виступали представники керівництва провідних фірм світу.

У ході експеримент було виявлено, що робітники, які працюючи на одній посаді тривалий час, не змогли досягти певного успіху, не можуть іти в ногу з часом та бути належними фахівцями. Водночас, навіть ті, хто зарекомендував себе, як добрі спеціалісти, з часом професійно вигорають і не можуть далі розвиватися, перестають бути креативними, проявляти ініціативу, знижується їх активність та стресостійкість. Як наслідок, такі люди часто конфліктують з колегами та викликають незадоволення у начальства. Експертні висновки рекомендують працівникам не доводити ситуацію до звільнення, а, пропрацювавши певний час на одному місці, підшукати кращий варіант для втілення своїх кар'єрних амбіцій.

Частенько люди незадоволені своїм місцем роботи, та страх змін, чи лінь заважають виправити ситуацію.
Науковці виділяють 6 причин, через які варто спробувати поміняти роботу.

1. Кар'єрний ріст.
Не склалося в одній компанії? Пошукайте роботу за фахом у іншій – можливо, тут поталанить більше. Спочатку, напевно, вам запропонують нижчу посаду з меншою зарплатою, та все ж тут у вас буде більше шансів піднятися по службовій драбині.

2. Платня.
Якщо зарплата, яку вам платять в компанії, мізерна, тікайте звідти негайно! Не тіште себе ілюзіями, що працюєте за покликанням, чи все одно колись вас оцінять. Ви повинні забезпечити собі належний рівень життя, а для цього потрібна зарплата, а не милостиня.

3. Колектив.
Якщо ви відчуваєте, що стосунки не складаються, не можете терпіти інтриги, вам нудно - не вагайтеся, ідіть назустріч змінам.

4. Зміна сфери діяльності.
Якщо ви раптом прозріли і зрозуміли, що обрана вами професія не приносить нічого, крім нудьги та розчарування, попробуйте змінити сферу професійних інтересів.

5. Умови праці.
Можливо, вас не влаштовує робочий графік, тривалість відпустки чи начальник – звір, не мучтеся, підшукайте інше місце роботи, більш прийнятне для вас.

6. Якщо вас звільнили за скороченням, не впадайте у відчай. Можливо, це для посилає вам шанс змінити своє життя на краще.

Джерело: http://articlemen.com/pochemu-nado-menyat-rabotu.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.