"Розумні" туфлі змінюватимуть візерунок за бажанням власниці Автор: lesya · Опубліковано: 22.03.2015 14:15 · Розділ: Життя

"Розумні" технології проникли практично в усі сфери нашого життя. Недавно на додачу до розумних смартфонів, які замінили комп’ютери, браслетів, що вимірюють тиск та пульс, годинників з найрізноманітнішими функціями було створено ще й "розумні" туфлі, що змінюватимуть візерунки за бажанням власниці.

Автор винаходу - литовська компанія Ishuu Technologies, яка зараз розпочала збір коштів на краунфандінговому ресурсі Indiegogo, щоб запустити свій оригінальний проект у масове виробництво та налагодити продаж "розумного" взуття, яке дозволить модницям не лише прикувати до себе увагу оточуючих, але й непогано заощадити, адже з такими туфлями не доведеться купувати кілька пар шпильок під кожну сукню.

Зараз для запуску взуття в масове виробництво розробникам не вистачає суми в п’ятдесят тисяч доларів. Поки що зацікавлених знайшлося рівно на дев’ять з половиною тисяч доларів. Щоб назбирати якомога більше грошенят, розробники розпочали акцію, запропонувавши потенційним покупцям туфлі за ціною сто сорок дев’ять та сто дев’яносто дев’ять доларів.

Однак акційні пари взуття вже розкуплено

Якщо ж приєднатися до проекту зараз, то ще можна встигнути придбати одну пару туфель за двісті сорок дев’ять доларів, дві пари розумного взуття за чотириста шістдесят дев’ять доларів, або ж десять пар за дві тисячі чотириста дев’яносто дев’ять доларів. При чому замовити можна моделі трьох кольорів - білого, чорного та сірого. А ще на вибір представлено кілька моделей шпильок. Є також туфлі як з відкритим, так і з закритим задником.

Взуття змінюватиме візерунок завдяки використанню спеціального електронного чорнила, яке сьогодні широко використовують у смартфонах, годинниках та електронних книгах. Та що найцікавіше: управління розумним взуттям здійснюватиметься через спеціальний додаток на телефоні за допомогою технології Bluetooth. Щоб це стало можливим, в підошву туфель розробники вбудують датчик.

Інноваційні туфлі отримали назву Volvorii Timeless. Розробники мають намір поборотися за премію Louis Vuitton, орієнтованої на молодих і талановитих дизайнерів, головний приз якої складає триста тисяч євро.

Розробники пояснюють, що колір змінюватиме не ціла поверхня туфель, а лише вставка, виготовлена з гнучкого E-ink-дисплея. На смартфоні можна вибрати колір цієї вставки, а також її візерунок.

А потішитися першими “розумними” шпильками модниці зможуть вже наприкінці 2015 року.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.