Герцогиня Кейт знову одягла дешеву сукню Автор: lesya · Опубліковано: 21.03.2015 13:49 · Розділ: Суспільство

Королівська родина для британців є свого роду прикладом і зразком сімейних взаємин. І попри те, що влади в руках представників королівського сімейства зосереджено зовсім небагато, англійці з азартом смакують навіть найменші новини з життя королеви Великобританії, її внуків, їхніх дружин, а також уже їхніх дітей. І герцогиня Кейт, дружина принца Вільяма, що готується стати матір’ю вже другого малюка, стала свого роду прикладом для доброї частини жіночого населення Великобританії. Для багатьох герцогиня - це не лише ідеальна дружина і мати, але й просто красива і стильна жінка, яка, однак, не витрачає надто багато грошей на свої наряди.

Вже тривалий час в Інтернеті та пресі обговорюють звичку Кейт вдягати недорогі сукні, а також з’являтися на людях в тому самому вбранні, яке одягала раніше. Вона ніби доказує всім тим зіркам, що витрачають мільйони доларів на купівлю брендових товарів, що для того, щоб виглядати ефектно, стильно і гарно, не обов’язково ганятися за дорогими речами.

В дешевій сукні, придбаній через Інтернет, Кейт помітили на параді ірландської гвардії, що проходив у місті Хемпшир. Звіди Кейт спішно повернулася до Лондона, бо поспішала на черговий важливий захід.

Журналісти кажуть, що тридцятитрьохрічна герцогиня Кембриджська якраз побувала в дитячому центрі Brookhill.

Одягнена вона була у просту чорну сукню, поцятковану білими горошинами. Плаття чудово підкреслювало фігуру Кейт, про що поспішили повідомити очевидці та журналісти, а вже округлого живота практично не було помітно під полами сукні вільного крою. Міддлтон виглядала настільки ефектно, що важко було повірити, ніби на свій образ вона витратила якихось тридцять п’ять фунтів стерлінга.

Сукню герцогиня придбала на сайті Asos. Цей онлайн-магазин користується популярністю серед модних блогерів, яким прийшлися по душі його демократичні ціни.

І знову журналісти наголошують на відсутності у Кейт схильності до марнотратства. Часами дружина принца Вільяма дозволяє собі одягати один і той же наряд двічі, або й тричі. І недорогих суконь в її гардеробі є чимало.

Що ж стосується другого малюка, якого зараз виношує британська герцогиня, то він має з’явитися на світ уже в квітні.

А Крісті Осборн, якій вдалося порозмовляти з Кейт, сказала, що остання - дуже красива, а її животик виглядає зовсім маленьким. Що ж, у Кейт є чому повчитися...

Джерело: http://show.obozrevatel.com/news/05974-printsessa-bez-pretenzij-kejt-middlton-snova-nadela-deshevoe-

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.