Чому не варто знати англійську Автор: lesya · Опубліковано: 20.03.2015 15:32 · Розділ: Освіта

Сьогодні нам здається, ніби без знання англійської наше життя втрачає свої барви. Дітей вчать англійської ще в дитсадку, та й дорослі розриваються між роботою та курсами вивчення іноземної. Іноді навіть може видатися, що вивчиш англійську - і всі твої проблеми та негаразди як рукою зніме. Насправді ж, як вважає Тетяна Наяшкова, автор статті, про яку ми поговоримо нижче, володіння англійською таїть в собі чимало підводних каменів.

У своїй статті Тетяна розповіла, як погано володіти іноземною. І про це вона знає з власного досвіду. Тому якщо ви вирішили досконало оволодіти англійською…

...Попрощайтесь з кінотеатрами. Коли ви оволодієте мовою на достатньому рівні, рано чи пізно вам прийде в голову ідея подивитися чергову кіноновинку в оригіналі. Тут все й почнеться: ви зрозумієте, яким недосконалим іноді буває дубляж, і як від варіативності перекладу змінюється зміст сказаного, несподівано для себе виявите, що у кожного актора є свій голос, і ви більше не зможете слухати і переглядати дубльовані фільми. З часом до вас прийде й розуміння того, що далеко не всі актори, яких ви вважали бездарними, такими насправді є, і що "Оскара" вони отримали таки за свій талант, а не за гроші чи гарні очі...

Далі ви переглянете свою жанрову позицію у виборі фільмів, зрозумівши, що далеко не всі мелодрами є слиняво-гидотними, і не всі тупі американські комедії - тупими.

І ось тоді спільний похід з друзями до кінотеатру доведеться відкласти - у нас ще зовсім мало закладів, де показують фільми мовою оригіналу.

...Забудьте про те, що ви вміли швидко читати. Так, переглянувши фільми в оригіналі, ви захочете подивитися, а що ж там пишуть англомовні автори. І тут ви швидко відшукаєте цілу купу помилок, настільки велику, що більше не зможете читати в перекладі, пише Тетяна.

...Маєте багато друзів? - Забудьте про вільний час. Як тільки ваші друзі та знайомі дізнаються, що ви добре знаєте англійську, на вас зусібіч посипляться просьби то перекласти інструкцію, то виконати чиєсь домашнє завдання. А у випадку відмови вам загрожують кровні образи та втрата друзів. Воно вам треба? Звісно, що ні. Ви ж не бюро перекладів, тому, раз уже взялися за вивчення англійської, сміливо переправляйте друзів на http://perekladach.ua/ - професіонали зроблять цю справу за вас, а друзі більше не засипатимуть надто нахабними просьбами.

...Любите рок? - Перестанете. Ну ми просто не можемо слухати попсу, та ще й таку, якою грішать наші сучасні виконавці. Інша справа - зарубіжні тексти, з пречудовою музикою та глибоким змістом…

Коли ви оволодієте англійською, то зрозумієте, що зміст доброї половини ваших улюблених пісень не заходить далі “Я хочу тебе, бейбі”. А все це в кінцевому результаті загрожує тим, щи ви почете слухати музику і зовсім без слів.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.