Вчені навчилися заряджати телефони від процесу мастурбації Автор: lesya · Опубліковано: 16.03.2015 13:14 · Розділ: Суспільство

Ідея використання природних джерел енергії знайшла своє відображення і в царині інтимних задоволень. Один з найбільших порно-ресурсів PornHub створив пристрій, що акумулюватиме енергію, вироблену під час мастурбації. Браслет Wankband (а саме такий вигляд має чудо-пристрій) здатен перетворити кінетичну енергію в електричну в обсязі, достатньому для зарядки фотокамери, смартфона, планшета чи ноутбука.

У браслет вмонтований клапан з обтяжуючим елементом, який виробляє енергію під час руху вгору-вниз.
У продаж браслети поки що не надійшли, сайт проекту проводить бета-тестування, в якому можуть прийняти участь всі охочі. Для цього лиш потрібно зареєструватися на сайті компанії.

«Щодня люди витрачають велику кількість енергії на перегляд фільмів для дорослих, чим завдають неабияку шкоду довкіллю. Wankband – унікальна технологія, що надає можливість люблячи себе, турбуватись про планету» - кажуть в PornHub.

Слід зазначити, що це не єдина новинка на ринку інтимних розваг. США і Великобританія випустили в продаж «розумний» вібратор, який працює дистанційно та контролюється мобільним додатком безпосередньо зі смартфона.

Творці секс - забавки констатують, що їх прилад допоможе керувати вібраторами закоханих на відстані. Наприклад, чоловік, що поїхав у відрядження і знаходиться далеко від дружини, може виконувати подружній обов'язок здалеку, контролюючи оргазм коханої з допомогою дистанційного вібратора.

Автори інтим-іграшки кажуть, що їх витвір дає можливість закоханим парам досягти нових відчуттів, вищого рівня пристрасті та сексуального життя вцілому, зберігаючи при цьому інтимність пар, та подружню вірність. Мабуть, це нова, більш приємна версія поясу вірності, який використовували у давнину чоловіки, відправляючись у похід чи тривалу подорож.

Варто зазначити, що пристрої для отримання сексуального задоволення – це не видумка сучасного «розбещеного» суспільства. Найдавнішій секс-іграшці більше ніж 28 тисяч років. Кам'яний фалос був знайдений 2005 року в печері на околиці міста Ульм (Німеччина). Раритет, склеєний з 14кусочків твердої осадової гірської породи алевроліту, виставлений в галереї Welcome Collection (Лондон) як експонат виставки пікантної старовини. В Інституті сексології, який є організатором виставки, стверджують, що за свою 28-річну історію секс-іграшка пройшла довгий шлях з кам'яного віку в епоху новітніх технологій.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.